×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Turku

Speurtochten Turku Team

Kerstborrel in Turku: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Turku, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Turku

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Turku

In teams trekken jullie puzzelend door Turku, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een geslaagd personeelsfeest kerst in Turku begint met iets dat het hele team samenbrengt, voordat iedereen aan tafel schuift. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door het centrum van Turku, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg langs vaste locaties in de binnenstad, in de buurt van onder meer de Domkerk van Turku en het Wäinö Aaltonen museum. Jullie lopen zo'n vier kilometer en zijn ongeveer drie uur onderweg, in het eigen tempo van het team.

Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Turku ook de formats Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, mocht een ander thema beter passen bij jullie kerstfeest bedrijf. Alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij van alle ingestuurde opdrachten.

myCityHunt verzorgt het spel, niet de kerstborrel zelf: een zaal, restaurant of menu kiezen jullie zelf, passend bij de rest van de groep en het budget. Dat is juist praktisch, want de route loopt dwars door het centrum van Turku, vlakbij volop restaurants om na afloop aan te schuiven. Boeken kan tot twee dagen van tevoren, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, en betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Turku?

De Xmas Adventure in Turku is beschikbaar vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie ontvangen een factuur waarop de btw apart vermeld staat.

Regelt myCityHunt ook de locatie voor de kerstborrel in Turku?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, in Turku zijn daar volop opties voor rond de route.

Hoeveel personen kunnen meedoen aan de Xmas Adventure in Turku?

De Xmas Adventure is geschikt voor groepen van alle groottes. Jullie spelen in teams die gelijktijdig tegen elkaar strijden, met een gezamenlijke chat en ranglijst.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Turku?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer lopen door het centrum van Turku. Elk team bepaalt zelf het tempo.

Tot wanneer kunnen wij ons kerstfeest bedrijf in Turku boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.

Hoe werkt het spelen van de Xmas Adventure in Turku precies?

Jullie spelen via een app op de eigen telefoon. De app leidt de teams langs vaste locaties in Turku, stelt raadsels en foto-opdrachten en houdt automatisch de score bij.

Zijn er ook andere formats mogelijk dan de Xmas Adventure in Turku?

Ja, naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Turku ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan als alternatief voor het kerstfeest bedrijf.

Hoe betalen wij het kerstfeest bedrijf in Turku?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.

Meer voor bedrijven in Turku