Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Leer, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint met iets dat het team samenbrengt, voordat jullie aan tafel gaan. In Leer trekken jullie collega's in kleine teams door de binnenstad, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg langs de route, telt de punten en houdt alles bij via een gezamenlijke ranglijst en teamchat. Onderweg komen jullie langs plekken als de Grote Kerk en de Mennonietenkerk, zonder dat dit het hoofdthema is - het blijft een spel, geen rondleiding.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden we in Leer ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan. Jullie kiezen het format dat bij de sfeer van de kerstborrel past.
myCityHunt verzorgt het spel; het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf. Dat werkt goed, want de tour speelt zich af in de binnenstad van Leer, vlak bij de horeca. Na afloop is de stap naar het diner klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, en betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Leer start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf de groepsgrootte.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Leer kiezen jullie zelf, passend bij jullie wensen en budget.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door de binnenstad van Leer. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route in Leer en verwerkt alle antwoorden automatisch.
Boeken voor jullie kerstfeest bedrijf in Leer kan tot twee dagen voor de gewenste datum.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw volgens de regels van dit land.
Naast de Xmas Adventure bieden we in Leer ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan, voor als jullie later in het jaar opnieuw een personeelsfeest kerst of teamuitje plannen.
Ja, de route voert onder andere langs de Haneburg, de Grote Kerk en de Lutherkerk, al blijft het spel zelf het middelpunt van de tour.