Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamevent.
In teams trekken jullie puzzelend door Assen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint met iets dat de hele groep samenbrengt, nog vóór het eerste glas wordt geheven. In Assen is dat Xmas Adventure: een speurtocht in teams door de binnenstad, vol raadsels, codes en foto-opdrachten, allemaal te spelen via een app op de telefoon. De route voert jullie voorbij plekken als het Drents Museum en de Zuiderkerk, terwijl de teams onderling strijden om de hoogste score. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden de spanning erin, zonder dat er meer nodig is dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de locatie, het menu of de dranken voor de kerstborrel. Dat is geen beperking, maar juist handig: omdat de tour door het centrum van Assen loopt, is de afstand naar het restaurant of de zaal van jullie keuze na afloop altijd klein. Zo kiest de organisatie zelf waar en hoe er gegeten wordt, terwijl Xmas Adventure zorgt voor het gedeelte waar iedereen om lacht en samen op uit is.
Een kerstfeest bedrijf in Assen boeken is eenvoudig: de prijs begint bij € 16,99 per persoon exclusief btw, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken. Reserveren kan tot twee dagen voor de gewenste datum, en betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamevenement - en dat bij 6.465 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Assen, gespeeld via een app die de route toont, raadsels stelt en de punten telt. Perfect als kerstfeest bedrijf voor collega's.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Assen. Elk team bepaalt zelf het tempo.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Locatie, menu en dranken voor de kerstborrel regelt de organisatie zelf, wat in Assen eenvoudig is omdat de route door het centrum loopt.
De prijs begint bij € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Het programma is geschikt voor kleine teams tot grote personeelsfeesten kerst; de teams spelen gezamenlijk tegen elkaar via de app.
Alleen opgeladen smartphones. De app regelt de route, de raadsels en de puntentelling voor iedereen in Assen.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf wanneer het kerstfeest bedrijf in Assen plaatsvindt.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw duidelijk vermeld.