Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Charroux, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Charroux wordt pas echt leuk als collega's elkaar even helemaal anders meemaken dan achter hun bureau. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door de straten van Charroux, langs plekken als de église Saint-Jean-Baptiste, de porte d'Occident en de porte d'Orient. Onderweg wachten puzzels, codes en foto-opdrachten die jullie via de app oplossen - geen gedoe met papieren routebriefjes, alleen opgeladen smartphones nodig.
myCityHunt verzorgt het spel: de route, de opdrachten, de ranglijst en de gezamenlijke fotogalerij, zodat alle teams in Charroux elkaar via de chat kunnen jennen tijdens de wedstrijd. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel of het personeelsfeest kerst kiezen jullie zelf. Dat is bewust zo: na afloop van de tour, middenin Charroux, is de wandeling naar het etablissement waar jullie hebben gereserveerd maar een paar stappen.
Xmas Adventure duurt ongeveer drie uur en jullie leggen zo'n vier kilometer af door Charroux, in het tempo dat het team zelf bepaalt. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, prijzen zijn vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, en betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De prijs voor Xmas Adventure in Charroux start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het restaurant en het menu voor de kerstborrel regelen jullie apart.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor het personeelsfeest kerst in Charroux kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak en budget.
Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van rond de vier kilometer door Charroux. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt toont de route door Charroux, geeft de opdrachten en verwerkt de antwoorden automatisch.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.
Ja, alle teams in Charroux spelen tegen elkaar. Een gezamenlijke chat en een live ranglijst houden de spanning erin, en alle foto's komen in één gedeelde galerij.
Naast Xmas Adventure, het kerstformat, biedt myCityHunt in Charroux ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor andere gelegenheden.