Een kunstverzamelaar uit Wolgast heeft onlangs een middeleeuws document op een veiling gekocht. Het manuscript bevat mysterieuze schetsen en letterreeksen die op het eerste gezicht weinig betekenis hebben. Onze vermoeden: Het manuscript leidt naar een schat die lang geleden ergens in Wolgast is verstopt! Hier komen jullie in beeld: Ga met je team op schattenjacht in Wolgast en vind het kostbare artefact!
Op zoek naar een avontuur in Wolgast? Dan is onze smartphone schattenjacht in Wolgast precies wat je zoekt! In tegenstelling tot een klassieke stadstour, waarbij informatie over cultuur en geschiedenis centraal staat, duik je hier in een meeslepend verhaal over een legendarische schat. Alles wat je nodig hebt voor deze mysterieuze schattenjacht door Wolgast, is een deelname-ticket, een smartphone met internettoegang en een team van onverschrokken medespelers. Je kunt op elk moment spelen!
Aan het begin van je schattenjacht in Wolgast verzamel je je team op een centrale plek voor een gezamenlijke briefing, misschien bij het historische stadhuis of de schilderachtige haven. Dan worden de rollen verdeeld. Wie in je team is een geboren speurneus? Wie een echte avonturier? En wie heeft het talent om codes te kraken? Bij onze schattenjacht in Wolgast is er voor elke speler een passende rol.
Zijn de rollen verdeeld, dan kan de spannende speurtocht door Wolgast beginnen: Op de meest uiteenlopende plekken in de stad kraak je gecodeerde boodschappen, los je uitdagende logica-puzzels op en zoek je naar aanwijzingen en hintstukken. Je smartphone is hierbij je belangrijkste onderzoeksinstrument: Onze speciaal ontwikkelde speurtocht-app laat je contactpersonen ondervragen en mysterieuze tekens onderzoeken, helpt je objecten te verzamelen en navigeert je veilig door Wolgast. Bezoek het indrukwekkende kasteel van Wolgast en de historische St. Petri-kerk, die beide als belangrijke stations in je schattenjacht kunnen dienen.
In de loop van de schattenjacht in Wolgast duik je met je team steeds dieper in het spannende verhaal, en al snel zul je merken dat de kostbare schat nog maar een paar stappen verwijderd is. Klaar voor het avontuur van je leven? Ga dan snel op schattenjacht in Wolgast!
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Wolgast. Met de myCityHunt teamevenementen in Wolgast hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Wolgast maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.
Met myCityHunt wordt Wolgast jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Wolgast. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Wolgast. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Wolgast is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Wolgast kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Wolgast kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.