Bereid je voor op een avontuur dat je meeneemt in de intrigerende wereld van geheimen en raadsels! Welkom bij de Schattenjacht in Pereira, een stad vol charme en verborgen verhalen! Te midden van het tropische landschap van de koffiedriehoek ligt je startpunt aan de Calle 19 7-34 – het begin van een spannende reis die je door de levendige straten en naar de meest indrukwekkende bezienswaardigheden van de stad voert. Pak je smartphone, verzamel je onverschrokken kameraden en maak je klaar voor een onvergetelijke ervaring!
Een mysterieus manuscript, dat onlangs op een veiling opdook, bevat de sleutel tot een verloren schat. Jouw missie: vind het kostbare artefact dat lang geleden in Pereira werd verborgen. Maar anders dan bij een gewone speurtocht, waarbij je alleen informatie opneemt, ben jij hier de held van het verhaal. De Schattenjacht in Pereira daagt je uit met je combinatievermogen en avontuurlijke geest. Alles wat je nodig hebt, is een deelnamebewijs, een smartphone met internettoegang en een team van onverschrokken ontdekkingsreizigers. En het beste van alles: je kunt op elk moment spelen!
Aangekomen bij het startpunt word je geïntroduceerd in het spannende verhaal en worden de rollen verdeeld. Wie van jullie is de geboren speurneus? Wie de onverschrokken avonturier? En wie zal de ingewikkelde codes kraken? Bij de Schattenjacht in Pereira vindt iedereen zijn perfecte rol. Met je smartphone als belangrijkste gereedschap ga je op zoek naar aanwijzingen, los je ingewikkelde logische puzzels op en decodeer je geheime berichten. De speciaal ontwikkelde speurtocht-app helpt je om contactpersonen te ondervragen en mysterieuze tekens te onderzoeken.
Tijdens je reis door de stad zul je enkele van de bekendste bezienswaardigheden van Pereira ontdekken. De Viaducto César Gaviria Trujillo, een indrukwekkend staaltje ingenieurskunst, zal je met zijn majestueuze architectuur versteld doen staan. En de prachtige Catedral de Nuestra Señora de la Pobreza, een symbool van de stad, biedt een adembenemend decor voor je schattenjacht. Maar laat je niet te veel afleiden door de schoonheid van de stad – de schat wacht erop om door jou gevonden te worden!
Met elk opgelost raadsel en elke ontcijferde aanwijzing duik je dieper in het verhaal. De spanning stijgt, en al snel zul je voelen dat de schat nog maar een paar stappen verwijderd is. De Schattenjacht in Pereira is meer dan zomaar een spel; het is een reis vol avontuur en ontdekkingen, die je de stad op een heel nieuwe manier laat beleven. Dus, ben je klaar om het geheim te ontrafelen en de schat te vinden? De stad Pereira wacht op jouw ontdekking!
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Pereira. Met de myCityHunt teamevenementen in Pereira hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Pereira maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.
Met myCityHunt wordt Pereira jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Pereira. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Pereira. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Pereira is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Pereira kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Pereira kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.