Welkom in Paternò, een betoverende stad op Sicilië, die niet alleen indruk maakt met haar rijke geschiedenis en cultuur, maar ook de ideale locatie is voor een onvergetelijke teambuilding activiteit. myCityHunt biedt jullie de kans om Paternò op een geheel nieuwe en opwindende manier te ontdekken. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, teamuitje of zomerfeest – onze interactieve speurtochten zijn de perfecte teambuilding-ervaring die jullie en je collega's dichter bij elkaar brengt. Verken de kronkelige straatjes van Paternò en ontdek de stad met al haar geheimen en bezienswaardigheden.
Een myCityHunt teamevent in Paternò is meer dan alleen een gezamenlijk uitje – het is een reis naar het verleden en een avontuur in het heden. Onze tours zijn speciaal ontworpen om de teamgeest te versterken en de samenwerking te bevorderen. Terwijl jullie de stad verkennen, kom je spannende uitdagingen tegen die je creativiteit en vindingrijkheid op de proef stellen. Of je nu de historische schatten van de stad ontdekt of de uitdagende raadsels van onze tours oplost, je zult Paternò op een geheel nieuwe manier leren kennen.
Paternò biedt een scala aan bezienswaardigheden die je kunt ontdekken tijdens een myCityHunt teamevent. Het imposante Castello Normanno, dat majestueus boven de stad uittorent, is een perfecte plek om de geschiedenis van de Noormannen te verkennen. Terwijl je door de stad trekt, kun je de indrukwekkende Chiesa di Santa Barbara bewonderen, een neoklassiek meesterwerk dat is gewijd aan de beschermheilige van de stad.
Een ander hoogtepunt is de Chiesa di Santa Maria dell'Alto, die op een heuvel staat en een adembenemend uitzicht over Paternò biedt. Deze kerk is een getuigenis van
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamevenement - en dat bij 6.464 locaties over de hele wereld.
Een ronde door Paternò waarbij jullie in teams opdrachten oplossen. Voor teamuitjes raden we Moordspel, Escape Room en Schattenjacht aan — met de app, buiten en zelfstandig, vanaf € 16,99 per persoon.
Wat dachten jullie van een digitale speurtocht van myCityHunt? Die voeren jullie als route door Paternò, en jullie spelen in maximaal drie teams tegen elkaar. Elke halte vraagt om overleg: de een leest, de ander zoekt, de derde legt verbanden. Teams door de afdelingen heen werken het best. In Paternò worden vooral Escape Game en Moordspel gekozen.
Teamuitjes van myCityHunt in Paternò zijn er al vanaf € 16,99. De prijs per persoon is voor alle vier varianten gelijk, hoe groot de groep ook is, en blijft dezelfde op elke dag van de week en op elk tijdstip, omdat jullie de datum zelf kiezen. De toegang voor alle teams en de eindstand zitten erbij.
Tot 200 personen in één boeking, verdeeld over teams. De prijs per persoon blijft gelijk, hoe groot de groep ook is.
Het tijdstip bepalen jullie zelf: jullie boeken de toegang voor Paternò en starten wanneer het de groep uitkomt, desnoods dezelfde dag nog.
Ongeveer drie uur voor een ronde door Paternò. Jullie bepalen het tempo en waar jullie pauzeren.
Er wordt buiten gespeeld. Bij regen las je een pauze in, zoek je een café in Paternò en ga je daarna verder.
Een ronde door Paternò in teams, met opdrachten onderweg — verkrijgbaar als Escape Game, Moordspel, Schattenjacht en Xmas Adventure. Jullie spelen met de app, buiten en zelfstandig, al vanaf € 16,99 per persoon.