Duik in de betoverende kerstsfeer van Naha, waar de lucht gevuld is met feestelijke verwachting en mysterieuze avonturen. Hier wacht een kerstachtige speurtocht op je, die je meeneemt op een onvergetelijke reis door de stad. Begin je ontdekkingsreis op een van de bekendste plekken van Naha en laat je betoveren door de raadsels en verhalen die je op dit Xmas Adventure begeleiden. Ben je klaar om de verborgen kerstschat te vinden?
Het kerstfeest in Naha biedt het perfecte decor voor je kerstachtige speurtocht. Gewapend met een mysterieuze schatkaart baan je je een weg door de schilderachtige straten van de stad. Terwijl je de raadsels oplost, kun je de indrukwekkende archeologische vindplaatsen van het koninkrijk van de Ryukyu-eilanden bewonderen en volop genieten van de charme van de stad. Laat je meeslepen door de feestelijke sfeer en ervaar hoe de kerstmagie Naha in een schitterende zee van lichtjes verandert.
Het kerstfeest in Naha is de ideale gelegenheid om samen met vrienden en familie op een spannende speurtocht te gaan. Deze kerstachtige speurtocht in Naha is niet alleen een avontuur, maar ook een kans om de stad vanuit een heel nieuw perspectief te ontdekken. Maak een tussenstop in het Yogi-park en geniet van de vredige sfeer terwijl je je voorbereidt op de volgende raadsels. Vergeet niet dat de schat alleen maar wacht om door jullie ontdekt te worden!
Tijdens jullie Xmas Adventure in Naha leidt de speurtocht je verder naar iconische plekken zoals de Tomari-Minato-brug, waar je kunt genieten van het adembenemende uitzicht op de zee. Hier kun je de frisse bries voelen die je nieuwe energie geeft voor de volgende uitdagingen. De kerstachtige speurtocht in Naha is een perfecte mix van avontuur en ontspanning, die nog lang in je herinnering zal blijven.
Waarom niet het kerstfeest in Naha aangrijpen als een kans om het jaar af te sluiten met een bijzondere ervaring? Het Xmas Adventure is de ideale aanvulling op je feestelijkheden, door plezier, teamgeest en feestelijke sfeer te combineren. Deze interactieve speurtocht biedt alles wat je nodig hebt voor een perfect kerstfeest in Naha. Dus, pak je vrienden, neem je smartphones mee en maak je klaar voor een kerstachtige ontdekkingsreis door Naha!
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Naha. Met de myCityHunt teamevenementen in Naha hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Naha maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.
Met myCityHunt wordt Naha jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Naha. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Naha. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Naha is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Naha kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Naha kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.