Maak je klaar voor een avontuur dat je fantasie de vrije loop laat! De schattenjacht in Mendoza staat te popelen om je te verwelkomen met een mysterie dat alleen maar wacht om ontrafeld te worden. Begin je reis op de hoek van Gutiérrez y 25 de Mayo en laat de magie van de stad je betoveren terwijl je het spoor van een eeuwenoude schat volgt. De straten van Mendoza zijn je speelveld, en de raadsels zijn de sleutel tot een geheim dat al eeuwen in de schaduw ligt.
Te midden van de levendige sfeer van Mendoza duik je in een avontuur dat je door de straten en over de pleinen van de stad leidt. Jouw schattenjacht in Mendoza begint met een briefing waarin de rollen verdeeld worden: Wie van jullie zal de onverschrokken avonturier zijn, de briljante codekraker of de geboren speurder? Samen vormen jullie een team dat klaar is om de geheimen van de stad te onthullen.
De Plaza Independencia, het hart van Mendoza, is je eerste stop. Hier, onder de schaduw van de bomen en omringd door de levendige geluiden van de stad, zul je de eerste aanwijzingen ontcijferen. De raadsels die je hier oplost, zijn de sleutel tot een mysterie dat je dieper in de geschiedenis van de stad voert. Gebruik je smartphone om de aanwijzingen te ontcijferen en de volgende stap van je schattenjacht te ontdekken.
Terwijl je verder gaat, leidt de schattenjacht in Mendoza je naar de indrukwekkende kathedraal van Mendoza. Van buitenaf bekeken vertelt dit majestueuze bouwwerk verhalen uit vervlogen tijden. Maar wees gewaarschuwd, de raadsels die je hier te wachten staan, zijn zowel uitdagend als fascinerend. Je speurtocht door de stad zal je telkens weer voor nieuwe uitdagingen stellen die je teamwerk en scherpzinnigheid op de proef stellen.
De reis voert je verder naar het charmante Plaza España, waar de architectuur en de sfeer je naar een andere tijd transporteren. Hier, te midden van de kunstzinnige tegels en historische monumenten, vind je de laatste aanwijzingen die je dichter bij de verborgen schat brengen. Met elk opgelost raadsel en elke ontcijferde boodschap kom je dichter bij je doel. De schattenjacht in Mendoza is niet zomaar een spel, maar een avontuur dat je de stad op een geheel nieuwe manier laat beleven.
Wees klaar om je vaardigheden te testen en de geheimen van Mendoza te onthullen. De schattenjacht wacht op je – een avontuur dat je nog lang zal bijblijven!
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Mendoza. Met de myCityHunt teamevenementen in Mendoza hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Mendoza maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.
Met myCityHunt wordt Mendoza jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Mendoza. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Mendoza. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Mendoza is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Mendoza kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Mendoza kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.