Bij het myCityHunt Escape Game in Kerken stappen jullie in de schoenen van James Bond en Jason Bourne – en dat midden in Kerken!
Meedogenloze criminelen dreigen de wereld in chaos te storten. Alleen jullie en jullie speciale eenheid kunnen hen tegenhouden! Gewapend met jullie smartphones, scherpzinnigheid en een flinke dosis moed, volgen jullie hun spoor, vinden hun geheime schuilplaats en redden de wereld. Jullie avontuur begint bij de imposante St. Dionysiuskerk, een herkenningspunt van de stad dat jullie meeneemt op een spannende reis door Kerken.
Bij deze actievolle speurtocht door Kerken staat jullie team van enthousiaste medespelers klaar. Het belangrijkste gadget is jullie smartphone: het leidt jullie naar de verschillende locaties in het centrum van Kerken. Jullie krijgen voortdurend nieuwe informatie en opdrachten van ons hoofdkantoor doorgestuurd. Op deze manier wordt het meeslepende verhaal van het Escape Game in Kerken voortgestuwd. En vergeet niet op te nemen als de telefoon gaat! Een contactpersoon kan proberen clandestien met jullie in contact te komen ... Maar pas op: sommige informanten blijken dubieuze dubbelagenten te zijn en sommige informatie is opzettelijk misleidend. Wees op je hoede, trek de juiste conclusies en vooral: vertrouw niemand!
In tegenstelling tot een Escape Room in Kerken worden jullie dus niet opgesloten in een kamer waaruit jullie binnen een bepaalde tijd moeten ontsnappen. Deze smartphone-speurtocht verklaart heel Kerken tot jullie persoonlijke speelveld! De technische vereiste voor jullie agentenavontuur in Kerken: een smartphone met de myCityHunt speurtocht-app. Zodra jullie het spel op jullie smartphone hebben gestart, worden jullie door interactieve video's, uitdagende minigames en vele andere functies midden in de actie getrokken. Ontdek daarbij ook de historische watermolen Aldekerk, die als een van de geheime ontmoetingsplaatsen dient en jullie voor nieuwe uitdagingen stelt.
Werk samen in teamverband, luister vijandige spionnen af en win contactpersonen voor je. Bij dit Escape Game in Kerken moeten jullie en jullie team van alle markten thuis zijn om de slechteriken te stoppen. In tegenstelling tot James Bond en Co. worden jullie echter niet stille helden: jullie vereeuwigen jezelf met je team in de highscore van Kerken en krijgen toegang tot jullie eigen persoonlijke fotogalerij. Het myCityHunt Escape Game maakt van Kerken jullie eigen avontuurlijke speeltuin. Haal je tickets voor de wereld van spionage en geheimagenten en verander Kerken in een outdoor Escape Room!
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Kerken. Met de myCityHunt teamevenementen in Kerken hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Kerken maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.
Het is nu mogelijk om in Kerken een Escape Game in de buitenlucht te spelen!
In tegenstelling tot een klassieke Escape Room, waar spelers in een kleine kamer worden opgesloten, vindt de Escape Game van myCityHunt in Kerken plaats in de frisse lucht. Net als bij een speurtocht lossen de spelers op verschillende stopplaatsen in het centrum van Kerken lastige puzzels op. De navigatie en het oplossen van de puzzels gebeurt digitaal op de smartphones van de spelers.
Meer informatie over het proces vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
Een indoor Escape Room in Kerken kost meestal tussen de € 90 en € 150 voor 2 tot 6 personen.
Met 12.99 € per persoon is de Outdoor Escape Game in Kerken van myCityHunt niet alleen goedkoper, het wordt ook per persoon in rekening gebracht. Voor twee personen is de totaalprijs bijvoorbeeld slechts 25.98 €, voor vijf personen 64.95 €, enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketwinkel via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De Escape Game in Kerken van myCityHunt kan op elk moment worden gespeeld! Als je een kaartje hebt, kun je binnen zes maanden op elke dag en op elk moment spelen! Je kunt tickets in de online ticketwinkel via https://www.mycityhunt.nl/tickets boeken.