Edinburgh, de boeiende hoofdstad van Schotland, vormt het perfecte decor voor een onvergetelijke teambuilding activiteit. De stad staat bekend om zijn rijke geschiedenis, indrukwekkende architectuur en levendige cultuur. Met myCityHunt teambuilding activiteiten in Edinburgh kunnen jullie al deze aspecten op een interactieve en vermakelijke manier ontdekken. Of je nu de majestueuze bezienswaardigheden bewondert of uitdagende opdrachten aangaat, een teamevent in Edinburgh belooft spanning en plezier voor alle deelnemers. Dompel jezelf onder in de wereld van raadsels en avonturen en ervaar Edinburgh vanuit een geheel nieuw perspectief!
Een myCityHunt teamevent in Edinburgh is de ideale manier om de teamgeest te versterken en tegelijkertijd de stad te verkennen. Onze tours zijn speciaal ontworpen om de samenwerking en communicatie binnen het team te bevorderen. Jullie zullen niet alleen de beroemde bezienswaardigheden van de stad bezoeken, maar ook spannende raadsels oplossen en samen uitdagingen aangaan. Met de myCityHunt app zijn jullie uitstekend uitgerust om tijdens jullie ontdekkingstocht door Edinburgh punten te verzamelen en jezelf met andere teams te meten.
Edinburgh is een stad vol geschiedenis en cultuur die het ontdekken waard is. Bij een myCityHunt teamevent hebben jullie de mogelijkheid om de stad vanuit een nieuw perspectief te ervaren. De tours leiden jullie naar de meest indrukwekkende bezienswaardigheden, zoals het Edinburgh Castle, dat majestueus boven de stad uittorent. Terwijl jullie de raadsels oplossen, leren jullie spannende verhalen over het verleden van de stad en ervaren jullie de unieke sfeer van Edinburgh.
Een ander hoogtepunt is het Holyrood Palace, de officiële residentie van de Britse monarchie in Schotland. Tijdens jullie tour kunnen jullie de prachtige architectuur bewonderen en meer te weten komen over de koninklijke geschiedenis. De combinatie van interactieve opdrachten en culturele ervaringen maakt het teamevent in Edinburgh tot een onvergetelijk avontuur.
De St Giles' Cathedral is een andere must-see tijdens jullie tour. Met zijn gotische architectuur en de beroemde Thistle Chapel biedt het een indrukwekkend gezicht en is het een belangrijk onderdeel van de geschiedenis van Edinburgh. Maak gebruik van de gelegenheid om meer te leren over de religieuze betekenis en de historische ontwikkeling van de stad.
Een bezoek aan het Nationaal Museum van Schotland maakt ook deel uit van jullie ontdekkingstocht. Hier kunnen jullie de diverse collecties bewonderen en meer te weten komen over de Schotse geschiedenis en cultuur. De interactieve tentoonstellingen vormen een spannende aanvulling op de raadsels en opdrachten van jullie tour.
De Koninklijke Botanische Tuin in Edinburgh is een ander hoogtepunt dat jullie tijdens jullie teamevent kunnen ontdekken. De prachtig ontworpen tuinen en indrukwekkende kassen bieden een ontspannende sfeer en nodigen uit om van de natuur te genieten en meer te leren over de plantenwereld.
De Holyrood Abbey, een historische ruïne aan het einde van de Royal Mile, is een fascinerende plek die legendes en geschiedenis met elkaar verbindt. Tijdens jullie tour kunnen jullie de indrukwekkende architectuur bewonderen en meer te weten komen over de koninklijke connecties.
Het Waverley Station, een historisch spoorwegknooppunt, ligt in het hart van de stad en biedt een indrukwekkende architectuur. Tijdens jullie tour kunnen jullie de moderne infrastructuur bewonderen en meer leren over de rol van het station in de geschiedenis van Edinburgh.
Onze myCityHunt tours in Edinburgh bieden een verscheidenheid aan spannende ervaringen die perfect zijn voor een teamevent. Van het spannende Escape Game, waarbij jullie de stad van dreigend chaos moeten redden, tot het Moordspel, waarbij jullie een mysterieus moordgeval moeten oplossen, er is voor elke smaak een passend avontuur.
De schattenjacht in Edinburgh is een andere populaire optie, waarbij jullie op zoek gaan naar een lang vergeten schat. Met behulp van jullie smartphone en een mysterieuze schatkaart verkennen jullie de stad en lossen jullie spannende raadsels op.
Voor een feestelijke sfeer zorgt het Xmas Adventure, waarbij jullie de feestelijk versierde stad verkennen en daarbij kerstpuzzels oplossen. Deze tour is perfect om het kerstfeest in Edinburgh tot een onvergetelijke ervaring te maken.
De klassieke speurtocht in Edinburgh biedt een mix van culturele ervaringen en interactieve uitdagingen. Terwijl jullie de beroemde bezienswaardigheden van de stad bezoeken, verzamelen jullie punten en ervaren jullie de stad op een geheel nieuwe manier.
Een teambuilding in Edinburgh biedt tal van voordelen die verder gaan dan het eenvoudig verkennen van de stad. De combinatie van plezier, uitdaging en gezamenlijke ervaringen versterkt niet alleen de teamgeest, maar bevordert ook de samenwerking en communicatie binnen het team.
Een goed functionerend team is de basis voor het succes van een onderneming. Teamevents in Edinburgh inspireren de teamgeest en bevorderen het gevoel van samenhorigheid. De gezamenlijke ervaringen creëren een positieve energie die een blijvend effect heeft op de werksfeer.
Tijdens de myCityHunt tours worden waardevolle vaardigheden en competenties van de deelnemers bevorderd. De verschillende opdrachten vereisen teamwork en creatieve oplossingen, wat de samenwerking binnen het team versterkt en de productiviteit binnen het bedrijf verhoogt.
Teamevents bieden de mogelijkheid om afdelingsoverschrijdende groepen te vormen en de uitwisseling tussen medewerkers te bevorderen. De informele sfeer maakt het mogelijk om collega's ook buiten de werkomgeving te leren kennen en nieuwe contacten te leggen.
Een sterk team is een waardevol concurrentievoordeel. Teamevents bevorderen de cohesie en communicatie binnen het bedrijf, wat leidt tot een efficiëntere samenwerking en een betere bedrijfscultuur.
Een myCityHunt teamevent in Edinburgh is geschikt voor tal van gelegenheden, of het nu gaat om een bedrijfsuitje, een teamuitje of een zomerfeest. De interactieve tours bieden een spannend alternatief voor traditionele evenementen en zorgen voor onvergetelijke ervaringen. Bij een bedrijfsuitje naar Edinburgh kunnen jullie de stad samen verkennen en daarbij de teamgeest versterken. Een teamuitje in Edinburgh wordt door de spannende uitdagingen en raadsels een bijzondere belevenis, die de samenwerking en uitwisseling binnen de afdeling bevordert. Ook een zomerfeest in Edinburgh biedt de perfecte gelegenheid om de stad te ontdekken en tegelijkertijd de teamcohesie te versterken. De flexibele tours van myCityHunt kunnen individueel worden aangepast aan jullie behoeften en bieden voor elke gelegenheid het passende avontuur.
Een myCityHunt teamevent in Edinburgh biedt de perfecte combinatie van avontuur, geschiedenis en teamgeest. De interactieve tours stellen jullie in staat om de stad op een geheel nieuwe manier te beleven en daarbij de cohesie binnen het
Ontdek de bekendste bezienswaardigheden van Edinburgh vanuit een nieuw perspectief tijdens onze tours.
Edinburgh Castle staat op Castle Rock, een vulkanische doleritprop die ongeveer 120 meter boven zeeniveau uitsteekt en aan drie zijden bijna loodrecht afvalt. Het kasteel deed dienst als koninklijke residentie, arsenaal, munt, gevangenis en schatkamer, en werd gedurende zijn 1.100-jarige geschiedenis minstens 26 keer belegerd.
Het Schotse Parlement in de Edinburgse wijk Holyrood is het gedecentraliseerde wetgevende orgaan van Schotland en bestaat in zijn huidige vorm sinds 1999. De 129 leden worden gekozen in kiesdistricten en via regionale lijsten. Het oorspronkelijke Schotse Parlement werd in 1707 door de Acts of Union samengevoegd met het Engelse Parlement.
Het Palace of Holyroodhouse, aan het einde van de Royal Mile in Edinburgh, is de officiële residentie van de Britse monarch in Schotland. Jakob IV liet vanaf 1501 een gotisch paleis naast de Holyrood Abbey bouwen; Karel II gaf het tussen 1671 en 1679 zijn huidige vorm via een vierleugelig complex naar ontwerp van architect William Bruce.
De Scottish National Gallery in Edinburgh opende in 1859 in een neoklassiek gebouw ontworpen door William Henry Playfair en in 1912 verbouwd door William Thomas Oldrieve. De collectie omvat Schotse en Europese kunst van de 14e tot de 19e eeuw, met werken van Vermeer, Titiaan, Poussin en Turner.
Het National Museum of Scotland in de Chambers Street in Edinburgh bestaat uit twee naast elkaar gelegen gebouwen: een Victoriaans pand uit 1888 met collecties over wetenschap, techniek en kunst, en een modern gebouw uit 1998 gewijd aan de Schotse geschiedenis en cultuur. Beide delen werden in 1998 samengevoegd tot één instelling.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamevenement - en dat bij 6.465 locaties over de hele wereld.
Een ronde door Edinburgh waarbij jullie in teams opdrachten oplossen. Voor teamuitjes raden we Speurtocht, Moordspel en Escape Room aan — met de app, buiten en zelfstandig, vanaf € 16,99 per persoon.
Wat dachten jullie van een digitale speurtocht van myCityHunt? Die voeren jullie als route door Edinburgh, en jullie spelen in teams tegen elkaar. Elke halte vraagt om overleg: de een leest, de ander zoekt, de derde legt verbanden. Teams door de afdelingen heen werken het best. In Edinburgh worden vooral Escape Game en Moordspel gekozen.
Teamuitjes van myCityHunt in Edinburgh zijn er al vanaf € 16,99. De prijs per persoon is voor alle vijf varianten gelijk, hoe groot de groep ook is, en blijft dezelfde op elke dag van de week en op elk tijdstip, omdat jullie de datum zelf kiezen. De toegang voor alle teams en de eindstand zitten erbij.
Ja, in één boeking, verdeeld over teams. De prijs per persoon blijft gelijk, hoe groot de groep ook is.
Het tijdstip bepalen jullie zelf: jullie boeken de datum voor Edinburgh minstens twee dagen van tevoren en starten op die dag wanneer het de groep uitkomt.
Drie tot vier uur voor een ronde door Edinburgh. Jullie bepalen het tempo en waar jullie pauzeren.
Er wordt buiten gespeeld. Bij regen las je een pauze in, zoek je een café in Edinburgh en ga je daarna verder.
Jullie trekken in teams door Edinburgh en lossen onderweg opdrachten op — verkrijgbaar als Escape Game, Moordspel, Schattenjacht, Xmas Adventure en Partytocht. Jullie spelen met de app, buiten en zelfstandig, al vanaf € 16,99 per persoon.