Wil je Belgrado van zijn wildste kant beleven? Maak je dan klaar – want de Partytocht Belgrado van myCityHunt is niet zomaar een avondje uit, maar een interactief avontuur dat jou en je team door de bruisende metropool aan de Sava en Donau voert. Stel je voor: je wordt wakker, herinnert je niets – en moet samen met je team ontdekken wat er afgelopen nacht eigenlijk is gebeurd. Klinkt gek? Dat is het ook. Tussen raadselachtige aanwijzingen, absurde uitdagingen en tal van bars wacht jullie een ervaring die Pub Crawl, kroegentocht en Escape Game in één combineert. Of het nu gaat om een vrijgezellenfeest, verjaardag of gewoon een epische avond met vrienden – deze tocht maakt van het legendarische nachtleven van Belgrado jullie persoonlijke speelveld.
De Partytocht Belgrado verloopt volledig via de myCityHunt App – geen gids, geen vast tijdschema, volledige vrijheid. Zo begin je: De tickethouder boekt de tocht via de website, laadt de tickets in zijn wallet in de app en configureert het spel – aantal spelers, aantal teams, gewenste tocht en taal. Daarna verschijnt er een lobby-QR-code op zijn scherm. Alle andere deelnemers scannen deze code, sluiten zich aan bij de lobby en kiezen hun team.
Dan wordt het echt spannend: Elke speler kiest een rol – bijvoorbeeld barman, sfeermaker, acteur, DJ of Selfie King. Tijdens het spel krijgt iedereen individuele uitdagingen die passen bij zijn rol. Dit zorgt ervoor dat echt iedereen in het team actief betrokken is en voor onvergetelijke momenten zorgt. Vervolgens starten alle deelnemers gezamenlijk de tocht en de app leidt jullie per interactieve kaart door Belgrado – van station naar station, van raadsel naar raadsel, van bar naar bar.
De meeste teams hebben twee tot drie uur nodig, maar jullie bepalen zelf het tempo. Willen jullie tussendoor een bar binnenstappen? Geen probleem. Hebben jullie een pauze nodig bij Kalemegdan met uitzicht op de Donau? Ga ervoor. De tocht past zich aan jullie ritme aan – niet andersom.
Vanwege de openingstijden van de bars waar jullie langs komen, raden we aan om de tocht na 17:00 uur te starten. Zo kunnen jullie het nachtleven van Belgrado ten volle genieten en de kroegentocht perfect combineren met de spelervaring. Jullie kunnen echter ook eerder spelen – de tocht werkt net zo goed als middagavontuur!
Vergeet alles wat je denkt te weten over een klassieke Pub Crawl Belgrado. Hier gaat het niet alleen om van bar naar bar te gaan – hier wacht je een episch verhaal dat je de adem beneemt. Het verhaal begint de ochtend na een nacht waar niemand zich iets van herinnert. Jullie team wordt wakker in een vreemde woning. In de keuken is iets ontploft, een krijsende ara zit midden in de chaos – en mysterieuze chatberichten wijzen op een excentrieke miljardair. Wie is Manisha Gurung? En waarom duikt haar naam overal op?
Om dat te achterhalen, moeten jullie de route van de afgelopen nacht reconstrueren – en daarbij wachten jullie uitdagende opdrachten:
Ondertussen ontcijferen jullie versleutelde berichten, analyseren jullie polaroids en onderzoeken mysterieuze voorwerpen. Elke ontdekking beantwoordt een vraag – en roept drie nieuwe op. Dit is Barhopping Belgrado op een heel nieuw niveau.
Waarom juist Belgrado? Heel eenvoudig: Belgrado is een van de spannendste party-metropolen van Europa. De stad slaapt nooit, de drankjes zijn betaalbaar, de mensen zijn hartelijk en feestelijk – en het nachtleven van Belgrado is legendarisch. Van de hippe bars in de wijk Savamala tot de drijvende clubs op de Donau en de knusse kroegen in de oude stad nabij de Kathedraal Hl. Michael – hier vindt iedereen zijn favoriete plek.
En dat maakt een kroegentocht Belgrado met myCityHunt zo bijzonder: Jullie ervaren niet alleen het nachtleven, maar ontdekken daarbij ook de fascinerende stad zelf. Jullie route voert jullie langs indrukwekkende plekken – van het majestueuze Oude Paleis via het historische Plein van de Republiek tot aan de prachtige Markuskerk. Cultuur en feest smelten samen tot een unieke ervaring.
De voordelen van een myCityHunt Partytocht Belgrado in één oogopslag:
Voor wie is de Partytocht Belgrado geschikt? Kort gezegd: voor iedereen die zin heeft in een buitengewone ervaring. De interactieve Pub Crawl door Belgrado is perfect voor iedereen die op een geheel nieuwe, speelse en onderhoudende manier het nachtleven van Belgrado wil ontdekken:
Tijdens jullie Partytocht leiden we jullie – net als bij een Pub Crawl door Belgrado – langs tal van bars en kroegen waar jullie op elk moment voor een drankje kunnen stoppen. De tocht werkt zowel overdag als ontspannen stadsavontuur als 's avonds als spetterende start voor een wilde nacht in Belgrado.
Waarom myCityHunt en geen andere aanbieder? Omdat we niet zomaar een kroegentocht aanbieden – we leveren een volledige ervaring. De Partytocht Belgrado combineert een meeslepend, filmwaardig verhaal met multimediale inhoud die je versteld doet staan. Denk aan VR-ruimtes waarin jullie in de herinneringen van de afgelopen nacht duiken, aan absurd grappige opdrachten die jullie aan het lachen maken, en aan een geniaal drankspel dat zich organisch in het verhaal voegt.
De spelersrollen – van barman tot sfeermaker tot dronken genie – zorgen ervoor dat elke deelnemer zijn eigen persoonlijke moment krijgt. De Selfie King documenteert de gekste momenten, de acteur improviseert dramatische scènes, en de onruststoker zorgt ervoor dat het nooit saai wordt.
Belgrado heeft zoveel te bieden – van het Servisch Nationaal Museum tot het Nationaal Theater op het Plein van de Republiek tot de historische Bajrakli-moskee. En met de Partytocht van myCityHunt ervaar je dit alles niet als passieve toerist, maar als actieve avonturier midden in een waanzinnig verhaal. Dus: Pak je team, download de app en stort je in de Partytocht Belgrado. Want soms beginnen de beste nachten de ochtend erna.
Boek nu je tickets voor de speurtocht van myCityHunt en ga samen met je vrienden of je gezin op een spannend avontuur!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Beograd. Met de myCityHunt teamevenementen in Beograd hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Beograd maken.
myCityHunt vouchers zijn het perfecte cadeau voor veel gelegenheden! Verras jouw vrienden en familie met dit buitengewone evenementgeschenk. myCityHunt vouchers zijn vanaf de aankoopdatum 3 jaar geldig en kunnen binnen deze periode worden gebruikt voor een vrij te kiezen stad en tour uit het myCityHunt portfolio.