×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Wittelsheim

Speurtochten Wittelsheim Team

Kerstborrel in Wittelsheim: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Wittelsheim, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Wittelsheim

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Wittelsheim

In teams trekken jullie puzzelend door Wittelsheim, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf in Wittelsheim dat ook echt samenbindt, dat is net iets meer. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de straten van Wittelsheim, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg, telt de punten en houdt iedereen in een gezamenlijke chat met elkaar verbonden. Onderweg komen jullie langs plekken als de église Saint-Michel en de chapelle Saint-Jean-Bosco, zodat de tocht echt bij Wittelsheim hoort en niet zomaar overal zou kunnen spelen.

Naast Xmas Adventure bieden we in Wittelsheim ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie het personeelsfeest kerst een andere invulling wil geven. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer te voet door het centrum. Hoe snel een team vooruitkomt, bepalen de collega's zelf.

myCityHunt verzorgt het spel, niet het eten. Dat is geen gemis, maar een bewuste keuze: jullie kiezen zelf het restaurant en het menu dat bij de groep past, en omdat de route door het centrum van Wittelsheim loopt, is de afstand naar het diner na afloop meestal maar een paar stappen. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, met betaling op factuur, via kredietkaart of PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf in Wittelsheim met Xmas Adventure?

De tocht in Wittelsheim is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook het restaurant in Wittelsheim?

Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spelprogramma. Het restaurant en het menu in Wittelsheim kiezen jullie zelf, wat alle vrijheid geeft voor het personeelsfeest kerst.

Hoeveel personen kunnen meedoen aan Xmas Adventure in Wittelsheim?

De tocht is geschikt voor grote en kleine teams; jullie collega's spelen in groepjes tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke chat en ranglijst.

Hoe lang duurt de kerstborrel-tocht door Wittelsheim?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Wittelsheim.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt toont de route, stelt de raadsels en telt automatisch de punten.

Tot wanneer kunnen we Xmas Adventure in Wittelsheim boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Welke andere formats zijn er beschikbaar in Wittelsheim?

Naast Xmas Adventure bieden we in Wittelsheim ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor een personeelsfeest kerst of ander teamuitje.

Hoe wordt er betaald voor het kerstfeest bedrijf?

Betaling gebeurt op factuur, via kredietkaart of PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Meer voor bedrijven in Wittelsheim