×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Windsor

Speurtochten Windsor Team

Kerstborrel in Windsor: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Windsor, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Windsor

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Windsor

In teams trekken jullie puzzelend door Windsor, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel zonder verrassing is zo weer vergeten. In Windsor geven jullie het personeelsfeest kerst een nieuwe wending met Xmas Adventure: een spannende teamtocht door de binnenstad, gespeeld via een app op de telefoon. Geen gedoe met spelmateriaal, geen spelleider nodig - de app wijst de weg, stelt raadsels en codes, en houdt via een ranglijst bij welk team er voorop loopt. Onderweg komen jullie langs plekken als François Baby House en Windsor City Hall, terwijl de teams elkaar via de chatfunctie uitdagen en foto's delen in de gezamenlijke galerij.

De tocht duurt zo'n drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door Windsor, in het tempo dat het team zelf bepaalt. Naast Xmas Adventure zijn er in Windsor ook formats als Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, voor wie buiten het kerstseizoen een teamuitje zoekt. myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, inclusief begeleiding via de app - de locatie en het menu kiezen jullie zelf. Dat werkt juist goed: de route loopt door het centrum van Windsor, waar de restaurants vlakbij liggen. Na afloop van het spel is de weg naar het diner dus kort.

Xmas Adventure in Windsor boek je vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en reserveren kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een duidelijke factuur waarop de btw vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is Xmas Adventure in Windsor?

Xmas Adventure is een feestelijke teamtocht door Windsor, gespeeld via een app. Teams lossen samen raadsels en opdrachten op terwijl ze door de stad trekken - een leuke invulling van het kerstfeest bedrijf.

Hoeveel kost een kerstborrel met Xmas Adventure in Windsor?

De tocht is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van het aantal deelnemers.

Regelt myCityHunt ook de locatie en het eten voor het personeelsfeest kerst?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma in Windsor. De locatie en het menu kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft bij de invulling van het kerstfeest.

Hoe lang duurt de tocht door Windsor?

Reken op ongeveer drie uur speeltijd en zo'n vier kilometer lopen door de binnenstad van Windsor. Het tempo bepaalt het team zelf.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Niet meer dan een opgeladen telefoon per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Windsor en verzamelt alle antwoorden en punten.

Tot wanneer kunnen we Xmas Adventure in Windsor boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Het tijdstip en de datum bepalen jullie zelf.

Hoe wordt er betaald?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Zijn er ook andere teamuitjes mogelijk in Windsor?

Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Windsor ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, ideaal voor een teamuitje buiten het kerstseizoen.

Meer voor bedrijven in Windsor