×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Wil

Speurtochten Wil Team

Kerstborrel in Wil: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Wil, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Wil

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Wil

In teams trekken jullie puzzelend door Wil, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Wil wordt pas echt leuk als jullie team eerst samen iets beleeft. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door de binnenstad van Wil, voorbij plekken als het Kloster St. Katharina, de Kunsthalle Wil en de Tonhalle Wil. Via een app krijgen jullie de route, raadsels, codes en fotoapdrachten voorgeschoteld - alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een ranglijst en een fotogalerij. Jullie hebben alleen opgeladen telefoons nodig.

De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door Wil, in een tempo dat het team zelf bepaalt. Naast Xmas Adventure bieden wij in Wil ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht je buiten het kerstseizoen een ander format zoeken.

myCityHunt verzorgt het programma, maar kiest geen restaurant, zaal of menu voor jullie - dat doen jullie zelf, en dat is precies de kracht van dit concept. Omdat de tocht door de binnenstad van Wil loopt, is de afstand naar een restaurant na afloop altijd kort. Xmas Adventure in Wil boek je vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Datum en tijd bepalen jullie zelf bij het boeken, en reserveren kan tot twee dagen voor de datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is Xmas Adventure in Wil precies?

Xmas Adventure is een speurtocht voor teams door Wil, gespeeld via een app die de route, raadsels en fotoapdrachten aanstuurt. Ideaal als onderdeel van jullie kerstfeest bedrijf.

Regelt myCityHunt ook het restaurant voor ons kerstdiner in Wil?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat goed past omdat de tocht al door de binnenstad van Wil loopt.

Hoeveel kost Xmas Adventure in Wil?

Xmas Adventure in Wil start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Hoe lang duurt de tocht door Wil?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Wil, in het tempo van jullie eigen team.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Alleen opgeladen smartphones. De app regelt de route, de opdrachten en het bijhouden van de punten tijdens jullie kerstfeest bedrijf in Wil.

Kunnen meerdere teams tegelijk spelen in Wil?

Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een gedeelde fotogalerij - perfect voor een personeelsfeest kerst.

Tot wanneer kunnen we Xmas Adventure in Wil boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijd bepalen jullie zelf tijdens het boeken.

Hoe kunnen we betalen?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw duidelijk vermeld.

Meer voor bedrijven in Wil