Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Weißenfels, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Weißenfels betekent meestal: een leuke locatie boeken en hopen dat de sfeer vanzelf ontstaat. De Xmas Adventure zorgt voor dat laatste stukje. Jullie collega's gaan in teams op pad door de binnenstad van Weißenfels, langs plekken als het Heinrich-Schütz-Haus en Schloss Neu-Augustusburg, en lossen onderweg puzzels, codes en fotopdrachten op via de app. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, er is een gezamenlijke teamchat en een live ranglijst, dus de competitie en de lol beginnen al voordat het glas geheven wordt.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Weißenfels ook de formats Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, mocht dat beter passen bij de datum of de groep. De route staat per tour vast en leidt langs vaste stations in de binnenstad; het tempo bepalen jullie zelf. Na ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen eindigt de tocht dicht bij de horeca van Weißenfels, zodat de stap naar de kerstborrel of het diner klein is.
myCityHunt verzorgt het spel, niet de zaal, het menu of de drank - dat regelen jullie zelf, in een restaurant of zaal naar keuze in Weißenfels. Dat werkt juist prettig: jullie kiezen de sfeer en de keuken die bij het bedrijf past, wij zorgen voor een avond die niemand snel vergeet. De Xmas Adventure is te boeken vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, tot twee dagen voor de gewenste datum, met betaling op factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Weißenfels is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Weißenfels kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit bij jullie wensen.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Weißenfels.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine groepen; jullie collega's spelen in teams tegelijk tegen elkaar in Weißenfels.
Alleen opgeladen smartphones per team; de app begeleidt jullie door Weißenfels met de route, puzzels en opdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Weißenfels, dus ook last-minute is vaak nog mogelijk.
Ja, naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Weißenfels ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan.
Betaling kan op factuur, met creditcard of via PayPal; op de factuur staat de btw apart vermeld.