Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Vitoria-Gasteiz, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Vitoria-Gasteiz wordt pas echt leuk als er iets gebeurt vóór het menu. De Xmas Adventure van myCityHunt stuurt jullie team in kleine groepjes door het centrum van Vitoria-Gasteiz, met een app die de route wijst, raadsels voorlegt en foto-opdrachten geeft. Onderweg komen jullie langs plekken als de Plaza de la Virgen Blanca en de kathedraal van Santa María, terwijl de teams onderling strijden om de hoogste score op het gezamenlijke scorebord. Zo'n drie uur en vier kilometer later is iedereen opgewarmd voor de kerstborrel.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Vitoria-Gasteiz ook formats als Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, mocht dat beter passen bij jullie personeelsfeest kerst. myCityHunt verzorgt het spel, niet het restaurant: jullie kiezen zelf het etablissement en het menu dat bij de smaak en het budget van het team past. Dat is handig, want de Xmas Adventure speelt zich af in het centrum van Vitoria-Gasteiz, waar ook de restaurants te vinden zijn - na de tour is de wandeling naar het diner kort.
Boeken van de Xmas Adventure kan tot twee dagen voor de gewenste datum, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip, en betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo organiseren jullie een kerstfeest bedrijf in Vitoria-Gasteiz dat verder gaat dan alleen een etentje.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Vitoria-Gasteiz start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel in Vitoria-Gasteiz kiezen jullie zelf, passend bij budget en wensen.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en circa vier kilometer wandelen door het centrum van Vitoria-Gasteiz. Het tempo bepaalt elk team zelf.
De Xmas Adventure in Vitoria-Gasteiz is geschikt voor grote en kleine groepen; teams spelen in kleine groepjes tegen elkaar via een gezamenlijke app met chat en scorebord.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf het tijdstip dat het beste past bij de rest van het kerstfeest bedrijf programma.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Vitoria-Gasteiz ook een Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan als alternatief voor jullie kerstfeest bedrijf.
Niet meer dan opgeladen smartphones. De app van myCityHunt wijst de route, geeft raadsels en verzamelt de punten van alle teams in Vitoria-Gasteiz.