×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Villeneuve-Saint-Georges

Speurtochten Villeneuve-Saint-Georges Team

Kerstborrel in Villeneuve-Saint-Georges: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Villeneuve-Saint-Georges, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Zo verloopt jullie kerstborrel in Villeneuve-Saint-Georges

In teams trekken jullie puzzelend door Villeneuve-Saint-Georges, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een personeelsfeest kerst in Villeneuve-Saint-Georges wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met Xmas Adventure van myCityHunt gaan jullie collega's in teams op pad door Villeneuve-Saint-Georges, met de telefoon als gids. De app wijst de route, geeft puzzels, codes en foto-opdrachten, en houdt de score bij. Onderweg komen jullie langs plekken als de Pont de Villeneuve-le-Roi, de église Saint-Georges en het Fort de Villeneuve, terwijl alle teams tegelijk tegen elkaar spelen via een gezamenlijke teamchat en ranglijst.

De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door het centrum van Villeneuve-Saint-Georges, in het tempo dat het team zelf bepaalt. Na afloop is de stap naar het kerstdiner klein, want jullie spelen middenin de stad, vlak bij de restaurants. myCityHunt verzorgt het programma; de locatie, het menu en de kerstborrel regelen jullie zelf. Dat is geen beperking, maar juist handig: zo kiezen jullie precies het restaurant dat bij de groep past.

Boeken kan al vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is Xmas Adventure in Villeneuve-Saint-Georges?

Xmas Adventure is een kerstelijke puzzeltocht in teams door Villeneuve-Saint-Georges, gespeeld via een app die de route, puzzels en opdrachten aanstuurt.

Is Xmas Adventure geschikt als kerstfeest bedrijf?

Ja, het is speciaal ontwikkeld als personeelsfeest kerst: teams spelen tegen elkaar en bouwen zo samen naar de kerstborrel of het diner toe.

Regelt myCityHunt ook het restaurant in Villeneuve-Saint-Georges?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Locatie, menu en dranken kiezen jullie zelf, wat juist meer vrijheid geeft.

Hoeveel kost Xmas Adventure in Villeneuve-Saint-Georges?

De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Hoe lang duurt de tocht door Villeneuve-Saint-Georges?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door het centrum van Villeneuve-Saint-Georges, in het tempo van het team zelf.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Alleen opgeladen smartphones per team; de app regelt verder alles, van route tot puzzels en scorebord.

Tot wanneer kunnen we boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Villeneuve-Saint-Georges, en jullie kiezen zelf het tijdstip.

Hoe wordt er betaald?

Betaling gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt altijd de btw.

Meer voor bedrijven in Villeneuve-Saint-Georges