Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Vilanova i la Geltrú, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Vilanova i la Geltrú wordt pas echt leuk als er vóór het diner iets gebeurt dat de collega's samenbrengt. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie teams met de telefoon in de hand door de straten van Vilanova i la Geltrú, langs plekken als de Biblioteca Museu Víctor Balaguer, het Castillo de la Geltrú en de Església de la Immaculada Concepció. De app wijst de route, stelt raadsels en codes, verzamelt foto's in een gezamenlijke galerij en houdt via een ranglijst bij welk team voorop loopt. Zo'n drie uur en vier kilometer door de binnenstad, puur op eigen tempo.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu voor jullie kerstborrel of personeelsfeest kerst. Dat is bewust zo: omdat de teams toch al door het centrum van Vilanova i la Geltrú lopen, is de stap naar een restaurant naar keuze na afloop maar klein. Jullie kiezen zelf de locatie en het menu die bij het bedrijf passen, myCityHunt zorgt voor het spel dat ervoor zorgt dat iedereen in de juiste stemming aan tafel gaat.
De Xmas Adventure in Vilanova i la Geltrú is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking, en reserveren kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat. Behalve geladen telefoons is er niets extra nodig.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Vilanova i la Geltrú start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant en menu in Vilanova i la Geltrú kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de route toch al door de binnenstad loopt.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine teams; jullie spelen in groepjes tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke teamchat en ranglijst in de app.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Vilanova i la Geltrú, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, dus jullie kunnen ook op korte termijn nog plannen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw duidelijk vermeld.
Niet meer dan opgeladen telefoons. De app van myCityHunt stuurt de teams langs de route en verzamelt alle antwoorden en foto's.
Ja, de route voert onder meer langs de Biblioteca Museu Víctor Balaguer, het Castillo de la Geltrú en de Església de la Immaculada Concepció.