×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Vicenza

Speurtochten Vicenza Team

Kerstborrel in Vicenza: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Vicenza, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Vicenza

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Vicenza

In teams trekken jullie puzzelend door Vicenza, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Jullie kerstfeest bedrijf in Vicenza begint met de Xmas Adventure, een speurtocht vol raadsels, codes en fotoapdrachten, gespeeld via een app op jullie eigen telefoons. In teams trekken jullie zo'n vier kilometer door de binnenstad, langs plekken als het Teatro Olimpico, de Basilica Palladiana en Palazzo Chiericati. De app wijst de weg, stelt de opdrachten en houdt de puntentelling bij, zodat alle teams via een gezamenlijke ranglijst en chat met elkaar strijden. De tocht duurt ongeveer drie uur en is daarmee een perfecte opwarmer voor een kerstborrel of personeelsfeest kerst.

myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma van de Xmas Adventure in Vicenza, maar kiest bewust geen restaurant, zaal of menu voor jullie uit. Dat is geen beperking, maar juist handig: omdat de tocht door de binnenstad van Vicenza loopt, is de afstand naar een restaurant naar keuze na afloop minimaal. Jullie bepalen zelf waar en hoe het kerstdiner eruitziet, terwijl wij zorgen voor het spel dat alle collega's samenbrengt.

De Xmas Adventure in Vicenza is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf datum en tijdstip, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld. Naast de Xmas Adventure zijn in Vicenza ook andere formats beschikbaar, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, voor wie op een ander moment van het jaar een teamuitje zoekt.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Vicenza precies?

De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Vicenza, gespeeld via een app. Jullie lossen raadsels op, scannen codes en maken foto-opdrachten, terwijl de app de route en puntentelling verzorgt.

Hoeveel kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Vicenza?

De Xmas Adventure in Vicenza is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook het diner of de locatie voor de kerstborrel?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma in Vicenza. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat ook handig is omdat de tocht door de binnenstad van Vicenza loopt en de afstand naar een restaurant klein blijft.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Vicenza?

Reken op ongeveer drie uur speeltijd en zo'n vier kilometer door de binnenstad van Vicenza, inclusief bezienswaardigheden zoals het Teatro Olimpico en de Basilica Palladiana.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt regelt de route, de opdrachten en de puntentelling tijdens de Xmas Adventure in Vicenza.

Tot wanneer kunnen we de Xmas Adventure in Vicenza boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf welk tijdstip het beste past bij het personeelsfeest kerst.

Hoe werkt de betaling van de Xmas Adventure?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur waarop de btw apart vermeld staat.

Zijn er in Vicenza ook andere teamuitjes dan de Xmas Adventure?

Ja, naast de Xmas Adventure zijn in Vicenza ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar voor een teamuitje op een ander moment van het jaar.

Meer voor bedrijven in Vicenza