Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Västerås, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Västerås vraagt om meer dan alleen een tafel en een menu. Jullie willen dat het team even loskomt, samen lacht en daarna pas aan het diner begint. Precies daar speelt de Xmas Adventure op in: een speurtocht in teams, gespeeld via een app, die jullie collega's door de straten van Västerås stuurt. Onderweg passeren de teams plekken als Västerås slott en de Kathedraal van Västerås, terwijl ze puzzels oplossen, codes ontcijferen en foto-opdrachten voltooien. De app wijst de route, houdt de score bij en verbindt alle teams via een gezamenlijke chat en ranglijst.
De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door het centrum van Västerås. Meer dan opgeladen telefoons is niet nodig. Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de kerstperiode, bieden wij in Västerås ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan - ideaal voor een personeelsfeest kerst op een ander moment van het jaar.
myCityHunt verzorgt het spel, jullie kiezen zelf de locatie en het menu voor de kerstborrel. Dat werkt goed, want de route loopt precies door de binnenstad van Västerås, waar de restaurants en zalen zich bevinden. Na de tocht is de stap naar het diner dus klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, al vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal - met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Västerås, gespeeld via een app die puzzels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Ideaal als onderdeel van een kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, het menu en de dranken voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, meestal in de binnenstad van Västerås waar de route doorheen loopt.
De Xmas Adventure in Västerås is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en een wandeling van circa vier kilometer door het centrum van Västerås.
Alleen opgeladen smartphones. De app leidt jullie team langs de route door Västerås en verzorgt alle opdrachten en de puntentelling.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Het tijdstip en de datum stellen jullie zelf samen bij de boeking.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar. Een gezamenlijke chat en een live ranglijst houden iedereen in Västerås op de hoogte van de tussenstand.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur waarop de btw apart vermeld staat.