Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Twistringen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Jullie zijn op zoek naar een personeelsfeest kerst in Twistringen dat niet alleen om eten en drinken draait, maar waarbij het team ook echt samen iets beleeft. De Xmas Adventure van myCityHunt is daarvoor gemaakt: in teams trekken jullie door de binnenstad van Twistringen, langs plekken als de Sankt-Anna-Kirche en het Museum der Strohverarbeitung, terwijl de app raadsels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Geen gedoe met kaarten of spelmateriaal, enkel opgeladen telefoons zijn nodig.
De route staat vast en leidt jullie langs vaste stations in Twistringen, maar het tempo bepaalt elk team zelf. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke teamchat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle kiekjes samenkomen. Na ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen is de route voorbij, en de weg naar het restaurant is dan kort, want jullie bevinden zich al middenin de binnenstad.
myCityHunt verzorgt het spel, maar niet de locatie of het menu voor de kerstborrel zelf: dat kiezen jullie zelf, afgestemd op smaak en budget van het bedrijf. Zo blijft alles flexibel en voelt het kerstfeest bedrijf echt als jullie eigen feest. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, en betalen gaat eenvoudig op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door de binnenstad van Twistringen, gespeeld via een app die de route, raadsels en opdrachten aanstuurt. Het is het ideale programma voor een kerstfeest bedrijf.
De Xmas Adventure in Twistringen start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De prijs is afhankelijk van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spel. Locatie, menu en dranken voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit bij de wensen van het team.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Twistringen, inclusief alle raadsels en opdrachten.
Alleen opgeladen smartphones. De app regelt de route, de raadsels, de puntentelling en de gezamenlijke fotogalerij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, het format is opgezet voor meerdere teams die tegelijk door Twistringen trekken en tegen elkaar spelen via chat en ranglijst, ideaal voor een personeelsfeest kerst van elke omvang.