Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Trebur, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met iets dat het team samen beleeft, nog voordat iedereen aan tafel zit. In Trebur bieden wij daarvoor Xmas Adventure: een spannende speurtocht in teams, gespeeld via een app op de smartphone. Jullie collega's trekken in kleine groepjes door het centrum van Trebur, langs plekken als de Laurentiuskirche, St. Alban en de Pfalz Trebur, en lossen onderweg puzzels, codes en fotoapdrachten op. De app wijst de weg, telt de punten en houdt een gezamenlijk klassement bij, zodat alle teams tegen elkaar spelen. Geen voorbereiding nodig, alleen opgeladen telefoons.
Naast Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden wij in Trebur ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor als jullie buiten het kerstseizoen een teamuitje zoeken. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door de binnenstad, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
myCityHunt verzorgt het spel; het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf. Dat werkt goed, want de route eindigt midden in Trebur, dicht bij de horeca, zodat de overstap naar het kerstdiner of de kerstborrel na afloop klein is. Xmas Adventure in Trebur kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen van tevoren mogelijk, en betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Trebur, gespeeld via een app. Teams lossen samen puzzels op, maken foto's en verzamelen punten, terwijl ze door het centrum van Trebur trekken.
Ja, het is speciaal ontwikkeld als activiteit voor het personeelsfeest kerst. Teams spelen tegen elkaar, er is een gezamenlijke chat en een klassement, en het zorgt voor een ontspannen sfeer voordat jullie aan de kerstborrel of het diner beginnen.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tocht eindigt in het centrum van Trebur, vlakbij de horeca.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie ontvangen een factuur waarop de btw apart vermeld staat.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van circa vier kilometer door het centrum van Trebur. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Jullie kiezen zelf datum en tijdstip bij de boeking. Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum.
Niet veel: elk team heeft alleen opgeladen smartphones nodig. De app leidt jullie langs de route in Trebur en begeleidt het hele spel.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Trebur ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor teamuitjes buiten het kerstseizoen.