Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Titisee-Neustadt, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Titisee-Neustadt wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met de Xmas Adventure gaan jullie als team op pad door de binnenstad van Titisee-Neustadt, langs plekken als het Neustädter Münster en met zicht op de Hochfirstschanze. Via een app op de telefoon krijgen jullie raadsels, codes en foto-opdrachten voorgeschoteld, terwijl alle teams tegelijk spelen, strijden om de ranglijst en elkaar appen in de gezamenlijke teamchat. Geen extra materiaal nodig, alleen opgeladen telefoons en een team dat zin heeft in een sfeervolle kerstmiddag of -avond.
myCityHunt verzorgt de Xmas Adventure zelf, inclusief route en app, maar laat de keuze voor restaurant, zaal en menu bewust aan jullie over. Dat werkt goed, want de tour speelt zich af middenin Titisee-Neustadt, precies waar de restaurants en kerstborrel-locaties zitten. Na afloop is de weg naar binnen voor het kerstdiner dan ook maar een paar passen. Naast de Xmas Adventure zijn er in Titisee-Neustadt ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar, mocht je buiten de feestdagen om een ander teamuitje zoeken.
Een kerstfeest bedrijf in Titisee-Neustadt boeken jullie vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt uiteraard de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstfeest bedrijf-concept waarbij teams via een app door Titisee-Neustadt trekken, raadsels oplossen en foto-opdrachten doen, terwijl alle teams tegen elkaar strijden op een gezamenlijke ranglijst.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma in Titisee-Neustadt. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tour precies in de binnenstad van Titisee-Neustadt speelt, vlak bij de horeca.
De Xmas Adventure in Titisee-Neustadt start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van zo'n vier kilometer door de binnenstad van Titisee-Neustadt, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Nee, jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app regelt de route, de raadsels en de puntentelling in Titisee-Neustadt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip van de Xmas Adventure in Titisee-Neustadt kiezen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw, zodat alles administratief in orde is.
Ja, meerdere teams kunnen tegelijk spelen in Titisee-Neustadt, met een gezamenlijke teamchat en ranglijst, wat de Xmas Adventure ook voor grotere personeelsfeesten kerst geschikt maakt.