Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Timmins, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met iets dat het team samenbrengt, nog voordat het eerste glas wordt geheven. In Timmins biedt myCityHunt daarvoor de Xmas Adventure: een speurtocht in teamverband, gespeeld via een app die jullie langs vaste locaties in het centrum van Timmins leidt. Onderweg komen jullie langs plekken als Hollinger Park en St. Matthew's Cathedral, terwijl de app raadsels, codes en fotoapdrachten voorschotelt. Zo'n drie uur en vier kilometer lang strijden alle teams tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke teamchat en een live ranglijst, met alle foto's verzameld in één galerij.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Timmins ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor wie op een ander moment van het jaar een teamuitje zoekt. Voor de kerstborrel zelf regelen jullie zelf de locatie en het menu: myCityHunt verzorgt enkel het programma, niet de zaal of de catering. Dat werkt juist goed, want de route loopt dwars door het centrum van Timmins, vlak bij de horeca waar jullie na afloop aanschuiven.
De Xmas Adventure in Timmins boeken jullie vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Het is een kerstfeest bedrijf-activiteit waarbij jullie als teams via een app door Timmins trekken, raadsels oplossen en foto's maken op een vaste route door de stad.
De Xmas Adventure in Timmins is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. De locatie, het menu en de drankjes voor de kerstborrel regelen jullie zelf, vaak in het centrum van Timmins vlak bij de route.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer lopen door het centrum van Timmins, het tempo bepaalt elk team zelf.
Niet meer dan opgeladen smartphones. De app begeleidt jullie langs de route, geeft de opdrachten en houdt de puntentelling bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip kiezen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, alle teams strijden gelijktijdig, met een gedeelde teamchat, een live ranglijst en een gezamenlijke fotogalerij.