Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Tergnier, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Tergnier hoeft niet ingewikkeld te zijn. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de straten van Tergnier, langs plekken als de place Carnegie-de-Fargniers en de église Notre-Dame de Tergnier. Via een app krijgen de teams raadsels, codes en fotopdrachten voorgeschoteld, terwijl ze ongeveer vier kilometer door de stad wandelen. Een leuke, actieve opwarmer voor het kerstfeest bedrijf, die iedereen samenbrengt vóór het diner begint.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Tergnier ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan. Alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke teamchat, met een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle momenten samenkomen. Alles wat nodig is, is een opgeladen telefoon per team.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar niet de locatie, het menu of de dranken voor de kerstborrel. Dat is bewust: jullie kiezen zelf het restaurant of de zaal in Tergnier die het best bij de sfeer van het kerstfeest bedrijf past. Omdat de Xmas Adventure in het centrum van Tergnier speelt, is de afstand naar het diner na afloop meestal kort. Boeken kan tot twee dagen vóór de datum, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, met betaling op factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstspeurtocht via een app, waarbij teams door Tergnier lopen en raadsels, codes en fotopdrachten oplossen. Het is een actieve en gezellige opwarmer vóór het kerstfeest bedrijf.
De Xmas Adventure in Tergnier is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Locatie, menu en dranken voor de kerstborrel kiezen jullie zelf in Tergnier, zodat het volledig aansluit op jullie wensen.
De tour duurt ongeveer drie uur en voert jullie team langs een vaste route van circa vier kilometer door het centrum van Tergnier.
Alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via de app, met een gezamenlijke teamchat en een live ranglijst. Zo kunnen ook grote groepen in Tergnier samen spelen.
Elk team heeft enkel een opgeladen smartphone nodig. De app van myCityHunt begeleidt jullie tijdens de hele tocht door Tergnier.
Boeken kan tot twee dagen vóór de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Naast de Xmas Adventure organiseert myCityHunt in Tergnier ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, ideaal voor andere teamuitjes gedurende het jaar.