Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Tarbes, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf dat jullie team écht samenbrengt, begint met een gezamenlijk avontuur. In Tarbes trekken de collega's in teams door de binnenstad, met de telefoon als gids. De app wijst de weg langs plekken als de kathedraal, het Musée Massey en het Hôtel de Ville, en stelt onderweg puzzels, codes en fotoapdrachten. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, dus de spanning blijft tot de laatste minuut.
Voor de kerstperiode is er de Xmas Adventure, het format dat speciaal voor deze tijd van het jaar is gemaakt. Daarnaast kunnen jullie ook kiezen voor Escape Game, Moordspel of Schattenjacht, afhankelijk van de sfeer die jullie zoeken voor het personeelsfeest kerst. De route staat vast, maar het tempo bepaalt elk team zelf - reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door Tarbes.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, vanaf € 16,99 p.p. exclusief btw. Het restaurant, de zaal en het menu regelen jullie zelf - juist omdat de tocht middenin de binnenstad van Tarbes speelt, is de stap naar het diner na afloop maar een paar minuten lopen. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, en jullie bepalen zelf wanneer het kerstfeest bedrijf plaatsvindt.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Tarbes start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu in Tarbes kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.
Reken op ongeveer drie uur spelen en circa vier kilometer wandelen door de binnenstad van Tarbes.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, de puzzels en de puntentelling.
Ja, alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een gedeelde fotogalerij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf.
Naast de Xmas Adventure bieden we ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht dat beter passen bij jullie kerstfeest bedrijf.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont de btw apart.