Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door St. John's, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in St. John's wordt pas echt leuk als er iets te doen is vóór de kerstborrel begint. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in teams door de binnenstad van St. John's, met de app als gids. Onderweg passeren jullie plekken als The Rooms en de Sint-Johannes de Doperbasiliek, terwijl de app puzzels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij vol kerstherinneringen.
Naast de Xmas Adventure zijn in St. John's ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar als alternatief programma, mocht dat beter passen bij jullie kerstfeest bedrijf. De tocht is ongeveer vier kilometer lang en duurt circa drie uur; het tempo bepalen jullie zelf. Nodig is niets meer dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, maar geen restaurant, zaal of menu voor de kerstborrel zelf. Dat is bewust zo: omdat de tocht middenin de binnenstad van St. John's speelt, is de afstand naar een lokaal restaurant na afloop altijd klein. Jullie kiezen zelf waar en hoe jullie verder vieren. De Xmas Adventure in St. John's kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip spreken jullie zelf af bij het boeken, tot uiterlijk twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstelijke teamtocht door St. John's, gespeeld via een app. Teams lossen puzzels en opdrachten op terwijl ze door de binnenstad lopen.
Ja, de Xmas Adventure in St. John's is speciaal ontwikkeld als activiteit voor een kerstfeest bedrijf of personeelsfeest kerst, vóór de kerstborrel of het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal, menu en dranken regelen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tocht door de binnenstad van St. John's loopt, dicht bij veel horecagelegenheden.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van St. John's. Het tempo bepaalt elk team zelf.
De tocht in St. John's kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip spreken jullie zelf af bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.
Niet meer dan opgeladen smartphones. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route door St. John's en verzorgt puzzels, chat en ranglijst.