Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Sindelfingen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf dat jullie team echt samenbrengt, is leuker. In Sindelfingen speelt Xmas Adventure zich af in de sfeervolle binnenstad, langs plekken als de Martinskirche en de Goldbergturm. Via een app trekken de teams te voet door de straten, lossen raadsels en codes op, maken foto-opdrachten en verzamelen punten. Alles samen zo'n vier kilometer en drie uur vol competitie, gelach en samenwerking.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma: de app, de route, de raadsels, de ranglijst en de teamchat. Jullie kiezen zelf het restaurant of de zaal en het menu voor het kerstdiner - precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat Xmas Adventure midden in Sindelfingen speelt, is de afstand naar het kerstdiner na afloop maar een paar stappen. Naast Xmas Adventure zijn in Sindelfingen ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar als alternatief teamuitje.
De prijs voor Xmas Adventure in Sindelfingen start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij de boeking, en boeken kan tot twee dagen van tevoren. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een kerstfeest bedrijf-activiteit waarbij teams via een app door de binnenstad van Sindelfingen trekken en onderweg raadsels, codes en foto-opdrachten oplossen.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu in Sindelfingen kiezen jullie zelf, zodat alles precies bij jullie bedrijf past.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Sindelfingen.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt regelt de route, de raadsels en de puntentelling.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw duidelijk vermeld.
Naast Xmas Adventure zijn in Sindelfingen ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar als teamuitje.