Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Sedan, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan tafel, maar ervoor. In Sedan kun je met je collega's de Xmas Adventure spelen, een speurtocht vol raadsels, codes en fotopdrachten die jullie via een app helemaal zelf doorlopen. In teams trekken jullie zo'n vier kilometer door het centrum van Sedan, langs plekken als het Kasteel van Sedan, de Synagogue de Sedan en het Hôtel de ville. Onderweg verschijnen opdrachten op het scherm, verzamelt elk team punten en houdt de app de tussenstand bij, zodat alle teams tegelijk tegen elkaar spelen.
Naast de Xmas Adventure zijn er in Sedan ook andere formats beschikbaar, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, mocht je liever een ander thema kiezen voor jullie kerstfeest bedrijf. Het programma komt van myCityHunt, maar de locatie en het menu kiezen jullie zelf. Dat werkt goed, want de route loopt precies door het centrum van Sedan, waar de restaurants en zalen voor de kerstborrel zich al bevinden. Na afloop van het spel is de wandeling naar het restaurant dus maar een paar stappen.
myCityHunt regelt geen zaal, geen menu en geen drankjes - dat is geen beperking, maar juist een voordeel: jullie kiezen zelf de plek in Sedan die bij het bedrijf past. De Xmas Adventure start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt altijd de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht voor teams door Sedan, gespeeld via een app met raadsels, codes en fotopdrachten. Ideaal als onderdeel van jullie kerstfeest bedrijf.
Reken op ongeveer drie uur spelen, over een route van zo'n vier kilometer door het centrum van Sedan.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. De locatie, het menu en de drankjes voor jullie kerstborrel kiezen jullie zelf in Sedan.
De Xmas Adventure start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Naast de Xmas Adventure kun je in Sedan ook kiezen voor Escape Game, Moordspel of Schattenjacht.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app begeleidt jullie door Sedan en verzamelt automatisch alle punten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip bepalen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt altijd de geldende btw.