Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Schwalmtal, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een echt kerstfeest bedrijf begint met iets dat het team samenbrengt vóórdat de glazen geheven worden. In Schwalmtal is dat de Xmas Adventure: jullie collega's trekken in kleine groepjes door de binnenstad, op zoek naar aanwijzingen, codes en foto-opdrachten. De app van myCityHunt wijst de weg langs vaste routepunten, rond de Sint-Michaelkerk en Burgwaldniel, en houdt alle scores bij in een gezamenlijk klassement. Niets te regelen vooraf: alleen opgeladen telefoons.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, heeft myCityHunt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in Schwalmtal beschikbaar, mocht een ander format beter passen bij de sfeer van jullie personeelsfeest kerst.
myCityHunt verzorgt het spel, niet het eten: geen zaal, geen menu, geen drankjes. Dat is bewust zo, want de route loopt middenin Schwalmtal, vlak bij de restaurants waar jullie na afloop kunnen aanschuiven. Zo kiezen jullie zelf het restaurant en het menu dat bij het bedrijf past, tegen een vaste prijs vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Boeken kan tot twee dagen vooraf, betalen op factuur, met kaart of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Een kerstgame speciaal voor bedrijven, waarbij teams spelenderwijs door Schwalmtal trekken en raadsels oplossen via een app, als onderdeel van een kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Schwalmtal kiezen jullie zelf, zodat het helemaal bij jullie bedrijf past.
De Xmas Adventure in Schwalmtal start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Het eten en drinken erna regelen jullie apart.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door de binnenstad van Schwalmtal, langs onder andere de Sint-Michaelkerk.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine teams; jullie collega's spelen in kleine groepjes tegen elkaar, met een gezamenlijk klassement.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt leidt jullie door Schwalmtal en verzamelt alle antwoorden en punten automatisch.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken van het kerstfeest bedrijf in Schwalmtal.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.