Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Schwabach, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint met iets dat het team echt samenbrengt, voordat iedereen aan tafel gaat. In Schwabach is dat de Xmas Adventure: jullie collega's trekken in teams door de binnenstad, met de telefoon als gids. De app wijst de route, stelt raadsels en fotovragen, en houdt de score bij. Onderweg komen jullie langs plekken als St. Johannes und St. Martin, het Stadsmuseum Schwabach en de Spitalkirche, zonder dat er een gids nodig is.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de donkere decembermaanden, bieden wij in Schwabach ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, delen een gezamenlijke chat en zien elkaars foto's in één galerij terwijl de ranglijst live verandert. Er is verder niets nodig dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, van route tot puntentelling, maar niet het restaurant, de zaal of het menu. Dat kiezen jullie zelf, en dat is precies waarom dit zo goed werkt in Schwabach: de tour speelt zich af middenin de binnenstad, vlak bij de horeca, zodat de kerstborrel of het diner na afloop om de hoek ligt. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Schwabach, gespeeld via een app die de route, raadsels en fotovragen toont en automatisch de punten telt.
Ja, het is een van de meest gekozen programma's voor een kerstfeest bedrijf in Schwabach, juist omdat het team vooraf samen op pad gaat voordat jullie aan de kerstborrel of het diner beginnen.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat in Schwabach goed uitkomt omdat de route door de binnenstad vlak bij de horeca loopt.
De Xmas Adventure in Schwabach start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door de binnenstad van Schwabach, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Datum en starttijd bepalen jullie zelf bij het boeken van de Xmas Adventure in Schwabach.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Schwabach.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.