Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Schladming, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel organiseren in Schladming is meer dan een zaal boeken en een menu kiezen. Jullie willen dat de collega's elkaar weer even écht ontmoeten, vóórdat iedereen aan tafel schuift. Daarvoor is de Xmas Adventure gemaakt: een speurtocht in teams, gespeeld via een app, die jullie groep dwars door de binnenstad van Schladming leidt. Langs het Rathaus, voorbij de Pfarrkirche en de Annakapelle, met de Planai en de bergen van Schladming–Dachstein als decor, lossen de teams raadsels en codes op en maken ze foto-opdrachten. Alles verloopt via de telefoons die iedereen al op zak heeft.
De app van myCityHunt toont de route, stelt de opdrachten en houdt de puntentelling bij. Een gezamenlijke chat verbindt alle teams, een ranglijst laat de tussenstand zien en alle foto's komen samen in één galerie. Zo'n drie uur en vier kilometer door Schladming, en elk team bepaalt zelf het tempo. Naast de Xmas Adventure bieden wij in Schladming ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie liever een ander format kiest.
myCityHunt verzorgt het programma; de zaal, het restaurant en het kerstmenu regelen jullie zelf. Dat is geen beperking maar juist handig: omdat de tocht door de binnenstad van Schladming loopt, is de weg naar het restaurant na afloop altijd kort. Jullie kerstfeest bedrijf begint vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Datum en tijdstip kiezen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen vooraf. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door de binnenstad van Schladming, gespeeld via een app die de route toont, raadsels stelt en de punten telt.
De Xmas Adventure in Schladming start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. De prijs is afhankelijk van het aantal deelnemers.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het programma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat in Schladming eenvoudig is omdat de tocht door de binnenstad loopt.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door Schladming. Elk team bepaalt zelf het tempo.
Niet meer dan een opgeladen telefoon per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door heel Schladming.
Ja, alle teams spelen tegen elkaar met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een gedeelde fotogalerie van de tocht door Schladming.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Schladming ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor jullie bedrijfsuitje.