Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Schaarbeek, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst begint het best met iets dat iedereen samenbrengt, nog voor het eerste glas wordt geheven. In Schaarbeek organiseert myCityHunt daarvoor Xmas Adventure, een speurtocht via een app die jullie team in kleine groepjes door de straten stuurt. Raadsels, codes en foto-opdrachten wisselen elkaar af, terwijl jullie langs plekken komen zoals het Josaphatpark, de Koninklijke Sint-Mariakerk of Train World. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden iedereen scherp tot de laatste meter.
De tocht duurt ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer, te voet door het centrum van Schaarbeek. Jullie hebben enkel opgeladen smartphones nodig - de app doet de rest: route, raadsels en puntentelling. Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Schaarbeek ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie buiten de feestmaand een ander soort teamuitje zoekt.
Voor de kerstborrel of het eigenlijke kerstfeest bedrijf kiezen jullie zelf het restaurant of de zaal in Schaarbeek, met het menu dat bij jullie team past. myCityHunt levert enkel het programma, geen locatie en geen catering - net zo bedoeld, want na de tocht is de weg naar het restaurant kort. Boeken kan tot twee dagen voor de gekozen datum, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, te betalen via factuur, kredietkaart of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is de kerstspeurtocht van myCityHunt in Schaarbeek, gespeeld via een app die jullie team langs een vaste route stuurt met raadsels, codes en foto-opdrachten.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Nee, myCityHunt levert enkel het programma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf in Schaarbeek, zodat de tocht naadloos aansluit op jullie eigen kerstborrel.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Schaarbeek, met het tempo dat jullie team zelf bepaalt.
Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt toont de route, stelt de opdrachten en houdt de ranglijst bij.
Boeken is mogelijk tot twee dagen voor de gewenste datum.
Jullie betalen op factuur, met kredietkaart of via PayPal, telkens met een factuur waarop de btw vermeld staat.
Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Schaarbeek ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor andere gelegenheden.