×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Schaarbeek

Speurtochten Schaarbeek Team

Kerstborrel in Schaarbeek: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Schaarbeek, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Schaarbeek

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Schaarbeek

In teams trekken jullie puzzelend door Schaarbeek, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een personeelsfeest kerst begint het best met iets dat iedereen samenbrengt, nog voor het eerste glas wordt geheven. In Schaarbeek organiseert myCityHunt daarvoor Xmas Adventure, een speurtocht via een app die jullie team in kleine groepjes door de straten stuurt. Raadsels, codes en foto-opdrachten wisselen elkaar af, terwijl jullie langs plekken komen zoals het Josaphatpark, de Koninklijke Sint-Mariakerk of Train World. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden iedereen scherp tot de laatste meter.

De tocht duurt ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer, te voet door het centrum van Schaarbeek. Jullie hebben enkel opgeladen smartphones nodig - de app doet de rest: route, raadsels en puntentelling. Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Schaarbeek ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie buiten de feestmaand een ander soort teamuitje zoekt.

Voor de kerstborrel of het eigenlijke kerstfeest bedrijf kiezen jullie zelf het restaurant of de zaal in Schaarbeek, met het menu dat bij jullie team past. myCityHunt levert enkel het programma, geen locatie en geen catering - net zo bedoeld, want na de tocht is de weg naar het restaurant kort. Boeken kan tot twee dagen voor de gekozen datum, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, te betalen via factuur, kredietkaart of PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is Xmas Adventure precies?

Xmas Adventure is de kerstspeurtocht van myCityHunt in Schaarbeek, gespeeld via een app die jullie team langs een vaste route stuurt met raadsels, codes en foto-opdrachten.

Hoeveel kost Xmas Adventure in Schaarbeek?

De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Regelt myCityHunt ook het restaurant voor het kerstfeest bedrijf in Schaarbeek?

Nee, myCityHunt levert enkel het programma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf in Schaarbeek, zodat de tocht naadloos aansluit op jullie eigen kerstborrel.

Hoe lang duurt de tocht door Schaarbeek?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Schaarbeek, met het tempo dat jullie team zelf bepaalt.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt toont de route, stelt de opdrachten en houdt de ranglijst bij.

Tot wanneer kunnen we Xmas Adventure in Schaarbeek boeken?

Boeken is mogelijk tot twee dagen voor de gewenste datum.

Hoe wordt er betaald?

Jullie betalen op factuur, met kredietkaart of via PayPal, telkens met een factuur waarop de btw vermeld staat.

Zijn er ook andere teamuitjes van myCityHunt in Schaarbeek?

Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Schaarbeek ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor andere gelegenheden.