Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Sarstedt, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel die blijft hangen, begint met iets dat het team samen doet. In Sarstedt trekken jullie met de Xmas Adventure in teams door de binnenstad, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app van myCityHunt wijst de weg langs plekken als de Heilig Geest, de St.-Nicolai-Kirche en de Friedenseiche, houdt de puntentelling bij en verbindt alle teams via een gezamenlijke chat en ranglijst.
Na ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door Sarstedt is iedereen klaar voor het echte kerstfeest bedrijf: eten, drinken en nog even napraten over wie welke raadsels oploste. myCityHunt regelt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant, het menu en de drankjes - precies in het centrum van Sarstedt, waar de wandeling ook eindigt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, met een vrij te kiezen tijdstip. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal - altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstfeest bedrijf-activiteit waarbij teams met een app door Sarstedt trekken, raadsels oplossen en foto-opdrachten uitvoeren.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Sarstedt kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.
De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Sarstedt.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt regelt de route, de raadsels en de puntentelling.
Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken, met een zelf gekozen tijdstip in Sarstedt.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw.
Naast de Xmas Adventure bieden we in Sarstedt ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht aan.