Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Sant'Antimo, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Sant'Antimo wordt pas echt leuk als collega's elkaar even helemaal anders meemaken dan achter het bureau. Met Xmas Adventure trekken jullie in kleine teams door Sant'Antimo, langs plekken als de Santuario di Sant'Antimo Prete e Martire en de Chiesa di Sant'Anna, op zoek naar puzzels, codes en foto-opdrachten. Alles verloopt via een app op de telefoon: die wijst de weg, geeft de opdrachten door en houdt automatisch de score bij. Een vaste route van ongeveer vier kilometer, zo'n drie uur spelplezier, en een team-chat plus klassement die alle teams in Sant'Antimo met elkaar verbindt.
Naast Xmas Adventure, speciaal voor de kerstperiode, biedt myCityHunt in Sant'Antimo ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor wie het hele jaar door een teamuitje zoekt. myCityHunt verzorgt het spel; de locatie en het kerstdiner kiezen jullie zelf. Dat is geen beperking maar juist handig, want de teams lopen toch al middenin Sant'Antimo, dicht bij de restaurants en zalen waar straks gegeten wordt. Zo is de stap van speurtocht naar kerstborrel maar een paar passen.
Xmas Adventure in Sant'Antimo kost vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal, en altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een kerstelijke speurtocht in teams door Sant'Antimo, gespeeld via een app die de route, puzzels en opdrachten aanstuurt.
Ja, het is speciaal bedacht als kerstfeest bedrijf activiteit: collega's werken samen door Sant'Antimo, voordat jullie aanschuiven voor de kerstborrel of het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, het menu en de dranken voor jullie personeelsfeest kerst kiezen jullie zelf in Sant'Antimo.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur spelplezier over een vaste route van circa vier kilometer door het centrum van Sant'Antimo.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team; de app regelt verder alles, van route tot puzzels en scorebord.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip bepalen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk staat vermeld.