Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Sant Feliu de Llobregat, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Jullie kerstfeest bedrijf in Sant Feliu de Llobregat begint met een vraag: hoe krijg je het team samen voor je bij de borrel of het diner belandt? De Xmas Adventure is daarvoor gemaakt. Via een app trekken de teams in kleine groepjes door het centrum van Sant Feliu de Llobregat, langs plekken als de kathedraal, het Palacio Falguera en de Rosaleda Dot y Camprubí. Onderweg wachten puzzels, codes en fotopdrachten, zo'n drie uur lang over een route van ongeveer vier kilometer. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, en alle foto's komen samen in één galerij.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu voor jullie kerstborrel in Sant Feliu de Llobregat - dat kiezen jullie zelf. Dat werkt juist goed, want de route loopt middenin de stad, vlak bij de horeca. Na afloop van de Xmas Adventure is de stap naar het restaurant klein, en kiezen jullie zelf waar en hoe het personeelsfeest kerst verder gaat.
De prijs voor de Xmas Adventure in Sant Feliu de Llobregat ligt vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip spreken jullie zelf af bij het boeken, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw apart vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht voor teams door Sant Feliu de Llobregat, gespeeld via een app met puzzels, codes en fotopdrachten langs een vaste route.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Het restaurant, de zaal en het menu voor jullie kerstborrel in Sant Feliu de Llobregat kiezen jullie zelf, wat juist meer vrijheid geeft.
De Xmas Adventure in Sant Feliu de Llobregat kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van rond de vier kilometer door het centrum van Sant Feliu de Llobregat.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip bepalen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw apart vermeld wordt.
Ja, de teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via een gezamenlijke chat en ranglijst, wat het ook voor grotere groepen in Sant Feliu de Llobregat geschikt maakt.
Alleen opgeladen smartphones per team zijn voldoende om de Xmas Adventure in Sant Feliu de Llobregat te spelen.