Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door San Miguel de Allende, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in San Miguel de Allende betekent meestal: een leuke locatie zoeken, een lekker menu kiezen, en dan nog iets vinden dat de collega's écht samenbrengt vóór het diner begint. Daarvoor is de Xmas Adventure gemaakt. Jullie team trekt in kleine groepjes door San Miguel de Allende, met de telefoon als gids, langs plekken als Museo Casa de Allende en het Antiguo Real Hospital de San Juan de Dios. Onderweg wachten raadsels, codes en fotopuzzels, terwijl de app automatisch de punten bijhoudt en alle teams met elkaar verbindt via een gezamenlijke chat en ranglijst.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in San Miguel de Allende ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan - allemaal spelbare formats voor een personeelsfeest kerst of gewone teamdag. De route staat vast en loopt door het centrum van San Miguel de Allende, zodat jullie na de ongeveer drie uur durende tocht zo het restaurant of de zaal van jullie keuze kunnen inlopen voor de kerstborrel en het diner.
myCityHunt verzorgt het spelprogramma, niet de locatie, het menu of de drankjes - die regelen jullie zelf, precies zoals het bij jullie past. Dat maakt het makkelijk combineren met een bestaande reservering in San Miguel de Allende. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon excl. btw, te betalen via factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in San Miguel de Allende kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf datum en tijd bij het boeken.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. De locatie, het menu en de drankjes voor jullie kerstfeest bedrijf regelen jullie zelf in San Miguel de Allende.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door het centrum van San Miguel de Allende, met ruimte voor elk team om op eigen tempo te spelen.
Jullie spelen in kleine teams die tegelijk door San Miguel de Allende trekken, verbonden via chat en een gezamenlijke ranglijst. Zo kan een hele afdeling of het hele bedrijf meedoen.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt geeft de route, de raadsels en houdt de punten bij tijdens jullie tocht door San Miguel de Allende.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal.
Zeker, naast de Xmas Adventure speelt myCityHunt in San Miguel de Allende ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, voor elk type personeelsfeest kerst.
Ja, de vaste route voert jullie langs plekken zoals Museo Casa de Allende en het Antiguo Real Hospital de San Juan de Dios, midden in het centrum van San Miguel de Allende.