Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Saint John, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Saint John wordt pas echt leuk als jullie collega's samen iets beleven voordat het glas geheven wordt. Met Xmas Adventure trekken de teams in kleine groepjes door het centrum van Saint John, met de telefoon als gids. De app wijst de weg, geeft raadsels en fotopdrachten en houdt automatisch de score bij. Onderweg komen jullie langs plekken als de Cathedral of the Immaculate Conception, Loyalist House en de Saint John City Market - sfeervolle decors voor een route van zo'n vier kilometer en ongeveer drie uur.
Naast Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden we in Saint John ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan - leuk om later in het jaar nog eens te spelen met een ander team. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle hoogtepunten samenkomen.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, maar geen zaal, menu of drankjes - dat regelen jullie zelf, precies zoals het past bij jullie kerstborrel of personeelsfeest kerst. Zo kiezen jullie zelf de locatie en het menu in Saint John, terwijl wij zorgen voor het spel dat iedereen aan het lachen maakt. Boeken kan al vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, tot twee dagen voor de datum.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een interactieve teamtour door Saint John, gespeeld via een app. Teams lossen raadsels op en maken foto's terwijl ze door de stad lopen - perfect voor een kerstfeest bedrijf.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Saint John. Het tempo bepalen jullie zelf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Locatie, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat handig is omdat de route al door de binnenstad van Saint John loopt, dicht bij restaurants en zalen.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gedeelde chat en een live ranglijst tijdens het kerstfeest bedrijf in Saint John.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.
Zeker, het is een ideale start voor een kerstborrel: eerst samen actief door Saint John, daarna gezellig aan tafel in de locatie van jullie keuze.