Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Ronda, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Ronda betekent meestal: een leuke locatie zoeken, een goed menu kiezen, en dan hopen dat de sfeer er vanzelf komt. Met de Xmas Adventure voegen jullie daar het ontbrekende stukje aan toe. In teams trekken jullie langs vaste plekken in de binnenstad van Ronda, van de Puente Nuevo tot aan de Plaza de Toros, terwijl de app jullie de weg wijst, puzzels en codes voorschotelt en foto-opdrachten geeft. Teams spelen tegen elkaar, een gezamenlijke chat houdt iedereen verbonden en een ranglijst toont live de stand. Na ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door Ronda is het tijd voor de kerstborrel of het personeelsfeest kerst, dicht bij waar de tour eindigt.
myCityHunt verzorgt het volledige spel: route, puzzels, app en begeleiding op afstand. Wat myCityHunt niet doet, is de locatie, het menu of de drankjes regelen - dat kiest jullie bedrijf zelf, precies zoals het bij jullie past. Dat werkt goed in Ronda, waar de binnenstad vol restaurants en bars zit, vlak bij de route. Zo is de stap van laatste puzzel naar eerste hapje maar een paar minuten lopen.
De Xmas Adventure in Ronda kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en reserveren kan tot twee dagen vóór de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur met btw-vermelding krijgen jullie gewoon toegestuurd. Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Ronda ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht - stuk voor stuk geschikt als alternatief voor een ander moment in het jaar.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Ronda, gespeeld via een app die de route, puzzels en foto-opdrachten aanstuurt. Perfect als opwarmer vóór een kerstborrel of personeelsfeest kerst.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, het menu en de drankjes in Ronda kiest jullie bedrijf zelf, zodat dat helemaal aansluit bij jullie wensen en budget.
De Xmas Adventure in Ronda start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De locatie en het eten komen daar nog bovenop, afhankelijk van wat jullie zelf boeken.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Ronda. Het tempo bepaalt elk team zelf.
De Xmas Adventure is geschikt voor groepen van elke omvang, verdeeld in teams die gelijktijdig door Ronda spelen en via de app met elkaar concurreren.
Boeken kan tot twee dagen vóór de gewenste datum. Datum en tijdstip stellen jullie zelf in bij het boeken van de kerstborrel of het kerstfeest bedrijf.
De route langs Ronda voert onder andere langs de Puente Nuevo, de Plaza de Toros, de Puente Viejo en de Puerta de Almocábar, verweven in de puzzels en opdrachten.
Naast de Xmas Adventure organiseert myCityHunt in Ronda ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht, ideaal voor andere momenten in het jaar.