×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Renens

Speurtochten Renens Team

Kerstborrel in Renens: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Renens, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Renens

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Renens

In teams trekken jullie puzzelend door Renens, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan tafel, maar ervoor. In Renens trekken jullie collega's in teams door de straten met de Xmas Adventure, een speurtocht vol raadsels, codes en fotoopdrachten die via een app wordt gespeeld. Onderweg komen jullie langs plekken als het Château de Renens en de Vortex, terwijl alle teams tegen elkaar strijden via een gezamenlijke chat en een live ranglijst. Niemand heeft meer nodig dan een opgeladen telefoon.

Naast de Xmas Adventure bieden wij in Renens ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht je liever voor een ander format kiezen. De route staat per tour vast en leidt jullie langs vaste stations door het centrum, zo'n vier kilometer in ongeveer drie uur, in het tempo dat het team zelf bepaalt.

myCityHunt verzorgt het programma, maar niet het etentje erna: geen zaal, geen menu, geen drankjes. Dat kiezen jullie zelf, en dat is precies handig, want de teams lopen toch al door het centrum van Renens, dicht bij de restaurants waar de kerstborrel kan beginnen. Boek vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, kies zelf datum en tijdstip, en betaal op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Renens?

De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Renens, gespeeld via een app met raadsels, codes en fotoopdrachten. Ideaal als kerstfeest bedrijf activiteit voor jullie personeelsfeest kerst.

Hoeveel kost het kerstfeest bedrijf in Renens?

De Xmas Adventure in Renens kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook het eten en de kerstborrel in Renens?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Het restaurant, het menu en de drankjes voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, in Renens is daar na afloop volop keuze.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Renens?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer door het centrum van Renens, waarbij elk team zelf het tempo bepaalt.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Niet meer dan een opgeladen smartphone per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Renens en verwerkt alle antwoorden en foto's automatisch.

Tot wanneer kunnen we het kerstfeest bedrijf in Renens boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Welke andere formats zijn er in Renens naast de Xmas Adventure?

Naast de Xmas Adventure bieden we in Renens ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan.

Hoe betalen we de Xmas Adventure in Renens?

Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw duidelijk.

Meer voor bedrijven in Renens