Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Reggio Calabria, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in Reggio Calabria wordt pas echt bijzonder als er meer gebeurt dan alleen aanschuiven aan tafel. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de straten van Reggio Calabria, op zoek naar aanwijzingen, codes en foto-opdrachten. De app wijst de weg langs vaste herkenningspunten, voorbij plekken als de kathedraal van Reggio Calabria en het Aragonese kasteel, terwijl teams onderling strijden om de hoogste score. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden iedereen scherp, en alle foto's komen samen in één galerij na afloop.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Reggio Calabria ook formats als Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, mocht je liever een ander thema kiezen voor jullie kerstborrel. De tour duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door het centrum, in het tempo dat het team zelf bepaalt. Er is niets extra's nodig: iedereen speelt mee via de eigen smartphone.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu - dat kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak en budget. Dat werkt juist goed, want de tour speelt zich af in het centrum van Reggio Calabria, vlak bij de horecagelegenheden waar jullie na afloop kunnen aanschuiven. Boek de Xmas Adventure vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, kies zelf datum en tijdstip, en regel alles tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Reggio Calabria, gespeeld via een app die jullie langs vaste punten in de stad leidt met raadsels, codes en foto-opdrachten.
Zeker, het format is ontworpen voor groepen en bedrijven die samen een kerstfeest bedrijf willen organiseren in Reggio Calabria, met teams die tegen elkaar strijden.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf, zodat het helemaal past bij jullie personeelsfeest kerst.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer door het centrum van Reggio Calabria, in het tempo dat jullie team zelf aanhoudt.
De tour is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip bepalen.
Jullie kunnen betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Altijd met een factuur waarop de btw vermeld staat.
Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Reggio Calabria ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor wie een ander thema zoekt.