×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Redondela

Speurtochten Redondela Team

Kerstborrel in Redondela: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Redondela, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Redondela

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Redondela

In teams trekken jullie puzzelend door Redondela, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Redondela wordt pas echt leuk als collega's elkaar even helemaal anders meemaken dan achter hun bureau. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door de straten van Redondela, langs plekken als de Viaducto de Pontevedra en de Church of Santiago de Redondela, terwijl de app jullie de weg wijst en puzzels, codes en fotoopdrachten voorschotelt. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke teamchat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle hoogtepunten samenkomen.

Naast Xmas Adventure bieden wij in Redondela ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie liever een ander thema kiest voor de kerstborrel of het personeelsfeest kerst. De tocht volgt een vaste route door het centrum van Redondela, ongeveer vier kilometer, zo'n drie uur lang, en jullie bepalen zelf het tempo. Er is niets nodig behalve opgeladen telefoons.

myCityHunt verzorgt het spel, niet de locatie of het menu. Dat is een bewuste keuze: omdat de tocht door het centrum van Redondela loopt, is de afstand naar een restaurant of zaal na het spel altijd kort, en kiezen jullie zelf de plek en het menu die bij jullie bedrijf passen. Xmas Adventure is beschikbaar vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en kan geboekt worden tot twee dagen voor de gewenste datum.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost Xmas Adventure in Redondela voor ons kerstfeest bedrijf?

Xmas Adventure in Redondela start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.

Regelt myCityHunt ook de locatie en het eten voor onze kerstborrel in Redondela?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, het menu en de dranken regelen jullie zelf. Omdat de tocht door het centrum van Redondela loopt, is de afstand naar een restaurant of zaal altijd kort.

Hoe lang duurt Xmas Adventure in Redondela?

Reken op ongeveer drie uur speeltijd en circa vier kilometer wandelen door het centrum van Redondela. Het team bepaalt zelf het tempo.

Hoeveel personen kunnen meedoen aan ons personeelsfeest kerst in Redondela?

Xmas Adventure in Redondela is geschikt voor kleine en grote groepen. Jullie spelen in teams, die onderling strijden via een gezamenlijke ranglijst en teamchat.

Wat hebben wij nodig om Xmas Adventure in Redondela te spelen?

Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route in Redondela en stuurt puzzels, codes en fotoopdrachten.

Tot wanneer kunnen wij Xmas Adventure in Redondela boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Hoe betalen wij Xmas Adventure in Redondela?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.

Zijn er ook andere teamuitjes mogelijk in Redondela?

Naast Xmas Adventure bieden wij in Redondela ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor als jullie liever een ander thema kiezen voor het kerstfeest bedrijf.

Meer voor bedrijven in Redondela