Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Porto, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met iets dat het hele team samenbrengt, voordat iedereen aan de borrel of het diner zit. In Porto is dat de Xmas Adventure: jullie collega's trekken in teams door de binnenstad, met de telefoon als gids. De app wijst de weg langs plekken als Dom Luis I-brug, Porto Cathedral en Torre dos Clérigos, stelt raadsels en fotovragen, en houdt via een gezamenlijke ranglijst bij welk team voorloopt. Ongeveer vier kilometer, drie uur, en verder is er niets nodig dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de kerstborrel en niet het diner. Dat is bewust: jullie kiezen zelf het restaurant of de zaal in Porto die bij het bedrijf en het budget past, en omdat de tour al door de binnenstad loopt, is de afstand naar de eettafel na afloop meestal maar een paar stappen. Naast de Xmas Adventure zijn er in Porto ook andere formats beschikbaar, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, voor wie buiten de feestdagen om een teamuitje zoekt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf datum en tijdstip bepalen. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo regelen jullie het kerstfeest bedrijf in Porto zonder gedoe, en houden jullie zelf de controle over locatie en menu.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Een speurtocht in teamverband door de binnenstad van Porto, gespeeld via een app die raadsels, codes en fotovragen voorschotelt en de route uitstippelt.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma. Locatie, menu en dranken voor het kerstfeest bedrijf kiezen jullie zelf, meestal een restaurant of zaal in de binnenstad van Porto.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Porto, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, de opdrachten en de puntentelling.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij de boeking.
Op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw apart.
Ja, naast de Xmas Adventure zijn in Porto ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar als teamuitje.