Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Parma, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed kerstfeest bedrijf in Parma begint niet aan tafel, maar ervoor. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de binnenstad van Parma, langs plekken als de kathedraal, het baptisterium en het Teatro Regio. Via een app krijgen jullie de route, raadsels, codes en fotopuzzels voorgeschoteld, terwijl alle teams tegen elkaar strijden om de hoogste plek op het klassement. Een teamchat en een gezamenlijke fotogalerij houden iedereen verbonden, ook als de teams zich over Parma verspreiden.
Na afloop van de tocht - zo'n drie uur wandelen, ongeveer vier kilometer - is de stap naar de kerstborrel of het personeelsfeest kerst klein, want jullie spelen middenin Parma, dicht bij de restaurants en zalen van de stad. myCityHunt verzorgt het spel, niet het eten: de locatie en het menu kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie bedrijf en jullie collega's past. Geen vaste zaal, geen vast menu - alleen de vrijheid om zelf te beslissen waar het kerstfeest bedrijf verdergaat.
De Xmas Adventure in Parma is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld. Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt ook andere formats beschikbaar, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, mocht je buiten de kerstperiode iets anders zoeken.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Het is een kerstelijke teamtocht door Parma die jullie via een app spelen. Teams lossen onderweg raadsels, codes en fotopuzzels op langs een vaste route door de binnenstad.
Ja, het is speciaal ontworpen om collega's vóór het diner of de kerstborrel samen te brengen. Na de tocht in Parma is de stap naar het restaurant of de zaal kort.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, de zaal en het menu kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit bij jullie bedrijf en budget.
De tocht is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het bedrag is afhankelijk van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Reken op ongeveer drie uur spelen en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Parma.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app begeleidt jullie langs de route, geeft de opdrachten en houdt de score bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie kiezen zelf welk tijdstip en welke dag het beste past bij jullie kerstfeest bedrijf.
Op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur waarop de btw apart vermeld staat.