Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Parla, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Parla wordt een stuk makkelijker met de Xmas Adventure. Jullie team trekt in kleine groepjes door de straten van Parla, waarbij een app de route uitstippelt, raadsels voorschotelt en foto-opdrachten geeft langs plekken zoals de Antiguas Escuelas Lope de Vega en de Ermita de Nuestra Señora de la Soledad. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij vol kerstsfeer. Nodig heeft iedereen alleen een opgeladen telefoon.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Parla ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan voor wie een ander soort personeelsfeest kerst zoekt. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door de binnenstad van Parla, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Na de tocht is het nog maar een paar stappen naar het restaurant voor de kerstborrel of het kerstdiner. myCityHunt verzorgt het programma, maar geen zaal, geen menu en geen drankjes - dat regelen jullie zelf, precies bij het restaurant van jullie keuze in Parla. Dat is geen beperking, maar juist een voordeel: jullie kiezen de locatie die bij het team past, terwijl myCityHunt zorgt voor een avond die niemand snel vergeet. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen betaling op factuur, met creditcard of via PayPal, met btw-factuur.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Parla start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Het restaurant, de zaal en het kerstdiner in Parla kiezen jullie zelf.
De Xmas Adventure is geschikt voor teams van elke omvang, verdeeld in kleine groepjes die gelijktijdig door Parla trekken.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Parla, in het tempo van het team zelf.
Alleen een opgeladen smartphone per groepje. De app begeleidt jullie langs de route en de opdrachten in Parla.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Tijd en datum bepalen jullie zelf bij de reservering.
Betaling gaat op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw.
Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Parla ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan.