Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Ouro Preto, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in Ouro Preto wordt pas echt onvergetelijk als jullie team eerst samen iets beleven, voordat het menu op tafel komt. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in kleine teams door het historische centrum van Ouro Preto, langs plekken als de Igreja São Francisco de Assis, de Igreja Matriz de Nossa Senhora do Pilar en het Museu da Inconfidência. Via een app krijgen jullie een route, puzzels, codes en fotoopdrachten voorgeschoteld - alles wat nodig is, is een opgeladen telefoon.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Ouro Preto ook andere formats aan, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht - stuk voor stuk geschikt om een kerstborrel of personeelsfeest kerst een speelse start te geven. De tocht is ongeveer vier kilometer lang en duurt circa drie uur, waarbij alle teams onderling strijden via een gezamenlijke chat, een ranglijst en een fotogalerij.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de locatie, de zaal of het menu - dat regelen jullie zelf, wat juist handig is omdat de route dwars door het centrum van Ouro Preto loopt, vlak langs de restaurants en zalen waar jullie straks aanschuiven. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speelse teamtocht door Ouro Preto, waarbij jullie via een app puzzels oplossen, codes zoeken en foto's maken terwijl jullie door de stad trekken.
De Xmas Adventure in Ouro Preto is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het speelprogramma. De locatie, de zaal en het menu voor jullie kerstborrel of diner regelen jullie zelf, wat goed uitpakt omdat de route door het centrum van Ouro Preto loopt, vlak bij de restaurants.
Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van circa vier kilometer door het centrum van Ouro Preto.
Enkel een opgeladen smartphone per team. De app toont de route, de opdrachten en houdt de puntentelling bij.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke chat, met een live ranglijst en een gedeelde fotogalerij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie kiezen zelf het tijdstip dat het beste past bij jullie kerstfeest bedrijf.
Jullie kunnen betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt altijd de btw apart.