Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Orange, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Orange betekent meestal: een leuke locatie, een lekker menu, en dan toch dat gevoel dat er iets ontbreekt om het team echt bij elkaar te brengen. Daarom start steeds meer personeelsfeest kerst met de Xmas Adventure, een speurtocht in teams die jullie collega's door de straten van Orange laat trekken, langs plekken als het Romeinse theater en de Triomfboog. De app wijst de weg, stelt raadsels en codes, en verzamelt alle foto's in één gezamenlijke galerij, terwijl een ranglijst de spanning erin houdt.
In Orange staat naast de Xmas Adventure ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht klaar als alternatief, mocht je team liever een andere invulling willen. De route ligt vast, zo'n drie uur en vier kilometer door de binnenstad, maar het tempo bepaalt elk team zelf. Nodig is niets meer dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het programma, maar kiest geen restaurant, zaal of menu voor de kerstborrel - dat regelen jullie zelf, wat juist fijn uitkomt. De tour loopt namelijk precies door het centrum van Orange, vlak bij de horeca, zodat de weg naar het diner na afloop kort is. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip. Betalen gaat via factuur, creditcard of PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Orange start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Het restaurant en menu voor de kerstborrel regelen jullie zelf, apart van dit bedrag.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma, de Xmas Adventure. Locatie, menu en drankjes voor jullie personeelsfeest kerst kiezen jullie zelf, wat veel vrijheid geeft.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Orange, langs onder meer het Romeinse theater en de Triomfboog. Elk team bepaalt zelf het tempo.
Boeken voor de Xmas Adventure in Orange kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Naast de Xmas Adventure, het kerstformat, biedt Orange ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, mocht je team liever een ander soort speurtocht spelen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Ja, de teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke ranglijst en teamchat, en alle foto's komen in één gedeelde galerij, wat ook bij grotere groepen in Orange goed werkt.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app in Orange regelt de route, de raadsels en het bijhouden van de punten.