Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Nieheim, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed kerstfeest bedrijf begint met iets dat de hele groep samen beleeft, voordat iedereen aan tafel gaat. In Nieheim trekt jullie team er met de Xmas Adventure op uit: een speurtocht vol raadsels, codes en foto-opdrachten, die jullie via een app helemaal zelf doorlopen. De route voert langs plekken als het Westfalen Culinarium, de Holsterturm en de Sint-Nicolaaskerk, zodat Nieheim echt even het decor van de avond wordt.
Jullie lopen ongeveer vier kilometer door de binnenstad, verdeeld in teams die onderling strijden om de hoogste score. Een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij houden iedereen betrokken, ook de teams die net een andere kant op lopen. Alles wat nodig is, is een opgeladen telefoon – de app regelt de rest.
myCityHunt verzorgt het spel, niet het eten of de zaal. Dat is bewust zo: jullie kiezen zelf het restaurant of de locatie voor de kerstborrel na afloop, precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat de Xmas Adventure door de binnenstad van Nieheim loopt, is de stap naar een horecazaak voor het kerstfeest na de tocht altijd klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon, excl. btw, op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht voor teams door Nieheim, gespeeld via een app met raadsels, codes en foto-opdrachten. Perfect als opwarmer voor een kerstfeest bedrijf.
De tour kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De exacte prijs hangt af van de groepsgrootte.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft voor de kerstborrel of het diner na afloop.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van circa vier kilometer door de binnenstad van Nieheim.
De tour is geschikt voor grote groepen, verdeeld in kleinere teams die via een gezamenlijke chat en ranglijst tegen elkaar spelen.
Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app begeleidt elk team langs de route door Nieheim.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Naast de Xmas Adventure zijn in Nieheim ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar als alternatief teamuitje.