Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Nidda, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel die blijft hangen, begint met iets anders dan alleen een hapje en een drankje. In Nidda geven jullie het kerstfeest bedrijf een speelse opening met de Xmas Adventure: jullie collega's trekken in teams door de binnenstad, lossen puzzels en codes op en maken onderweg foto's, allemaal via een app die de route, de opdrachten en de puntentelling verzorgt. Onderweg komen plekken als Schloss Nidda en de Stadtkirche zum Heiligen Geist voorbij, zonder dat dit de hoofdzaak van de tocht is.
myCityHunt verzorgt het spelprogramma; de locatie, het menu en de drankjes voor het personeelsfeest kerst kiezen jullie zelf. Dat werkt goed, want de tocht loopt juist door het centrum van Nidda, waar de restaurants en zalen zich bevinden. Na de laatste opdracht is de weg naar het diner kort, en jullie schuiven zo door naar de kerstborrel. Naast de Xmas Adventure bieden wij in Nidda ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan, voor wie op zoek is naar een andere invulling.
De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door Nidda, in het tempo dat het team zelf bepaalt. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden de spanning erin, en alle foto's komen samen in één galerij. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, kiezen zelf datum en tijd, en kunnen tot twee dagen voor de datum nog boeken.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Jullie boeken de Xmas Adventure in Nidda vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. De locatie, het menu en de drankjes voor het kerstfeest bedrijf kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tocht door het centrum van Nidda loopt.
Reken op ongeveer drie uur spelen en circa vier kilometer lopen door de binnenstad van Nidda.
Alleen opgeladen smartphones. De app toont de route, de puzzels en houdt de score bij, zonder extra materiaal.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf de datum en het tijdstip bepalen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw duidelijk vermeld.
Ja, naast de Xmas Adventure bieden wij in Nidda ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan.
Ja, de teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via een teamchat en een gezamenlijke ranglijst, wat de Xmas Adventure ook met grotere groepen in Nidda goed laat werken.